рус.  

Дартс

Всего товаров: 35

Купити дартс - об'єднати всю родину!

Дартс - це не тільки захоплююча гра для всієї родини, а й чудова можливість поліпшити м'язовий тонус і координацію рухів, розвинути влучність, точність і дрібну моторику. Завдяки тому, що грати в нього може і старий, і молодий у гравців розвиваються комунікативні навички, поліпшується концентрація уваги, ритміки, окоміру і усного рахунку.

Центр мішені, іменований «яблучко», є саме тим місцем, куди прагнуть потрапити всі початківці гравці. Але максимальну кількість очок приносить насправді потрапляння в зелений обідок. Якщо Ваш дротик потрапить в простір за зовнішнім кільцем, то це не приносить Вам жодного очка. Так що не думайте, що гра дартс розрахована лише для дитячих забав. Освоєння особливостей, хитрощів і правил дартсу потребує неабиякого терпіння і деякого часу, але регулярні тренування під чуйним керівництвом досвідченого тренера принесуть чималі результати. Можна залучити до цього тата, дідуся чи старшого брата.

У розділі дартс інтернет-магазину Toys Ви знайдете:

  • Класичний дартс
  • Електронний дартс
  • Магнітний дартс
  • Дартс на липучках

Мішені для електронного дартсу виготовлені з міцного пластику зі спеціальними виїмками для голок дротиків. Під час попадання на мішені загоряється лампочка, тому рахувати очки буде ще простіше.

Магнітний дартс має легку і невелику мішень, яка виготовлена ​​з магнітного полотна або тканини з дрібними вкрапленнями магнітної крихти. Такий вид переносного дартсу відрізняється компактністю і гнучкістю. До того ж, така гра безпечна для дітей, так як дротики не гострі, а просто «прилипають» до магнітного поля.

Класичний дартс не повинен викликати питань, єдине, ми рекомендуємо через гострі голки не використовувати дротики для дартсу дітьми молодше 8 років.

Дитячий дартс на липучках ідеально підходить для наймолодших спортсменів. У нас на сайті Ви зможете придбати дартс на липучках з героями мультфільмів, щоб діткам було ще цікавіше грати в дартс!

Вибравши іграшку за прийнятною ціною Ви зможете оформити доставку в Київ, Дніпропетровськ, Миколаїв, Харків, Одесу, Запоріжжя та інші міста України.