рус.  

Шахи, шашки, нарди

Всего товаров: 26

Потрібно купити шашки-шахи-нарди в дорогу!

Ця категорія включає в себе не тільки окремі набори шашок, шахів і нард, але і збірники 3в1, в кожен з яких входить двостороннє поле для гри і комплект всіх необхідних фігур. Такі ігрові набори зазвичай випускаються у вигляді похідного кейса або просто компактної пластикової коробочки. Кожна сторона ігрового поля має металевий прошарок, а фігурки шашок і шахів оснащені магнітами, щоб в поїздці не було ризику втратити одну або декілька фігур. Набір шашки-шахи-нарди - незамінний у на відпочинку, адже коли набридає одна гра - можна просто зіграти в іншу. У нашому інтернет-магазині Toys Ви знайдете не тільки ігри три-в-одному, але і кожну з ігор окремо.

Шахи мають дуже складну стратегічну основу, оскільки існує гігантська кількість комбінацій, позицій і ситуацій, в яких можуть виявитися фігури на шахівниці. Настільна гра «Шахи» вимагає добре розвиненого логічного мислення, інакше перемога просто неможлива. На сторінках нашого інтернет-магазину Ви знайдете не тільки пластмасові похідні шахи, але й дерев'яні шахи.

Настільна гра «Шашки» - набагато легше шахів, оскільки всі фігури на дошці мають однакові права і можливості, тому до мети дістатися набагато легше. В шашки відмінно виходить грати і у дітей, більше того, діти частіше виграють у дорослих, оскільки безликі фігурки уява може перетворити на що завгодно, а це робить для дитини настільну гру в шашки більш веселою і цікавою.

Настільна гра «Нарди» вважається більше грою удачі, ніж грою розуму. Оскільки ключовий момент для виграшу в настільні нарди - викинути вдалі комбінації на кубиках. Але популярності це не віднімає, навпаки - нарди вважаються найпопулярнішою грою з цій категорії, тому що правила простіше, ніж у шахів і цікавіше, ніж у шашок.

Наш інтернет-магазин оформляє доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.