рус.  

Книжки для батьків

Всего товаров: 12

Цікаві та корисні книги для батьків

Батьками бути Не тільки важко, а й вельми цікаво, адже кожен день Відкриваєш нові дитячі здібності, захоплення, інтереси, вирішуєш їх маленькі проблеми, допомагаєш освоювати і запам'ятовувати шкільні уроки, вчишся разом з ними і теж розвиваєшся. Однак, завжди є питання, відповідь на які знають тільки фахівці, наприклад, у дитини з'явилися дивні висипання на тілі - що це може бути? У малюка температура - як її збити? Як лікувати сухий кашель?

На ці та інші важливі питання «дадуть» книги, представлені в цій категорії. Всі вони однієї серії - від відомого дитячого педіатра доктора Комаровського. Щоб Ви не "ходили» по інтернет-сторінках для таких книг відведена окрема сторінка. Виховання дитини відіграє важливу роль в житті кожного з батьків, адже виховати треба якомога правильно, завжди намагатися дитині допомагати, відповідати на його питання, яких так багато. Батьки відповідають на питання дітей, а Комаровський на батьківські. Здається взаємопов'язаний процес, адже кожен від кого щось залежить.

Пропоновані книги для батьків містять важливу допоміжну інформацію про хвороби, симптоми, методи лікування та виховання, а також корисну інформацію для самих малюків. Зміст викладено грамотно, доступно, тому такі книги можна давати дітям, які вчаться читати - так вони будуть тренувати читання та дізнаватися дуже цікаву інформацію.

Ціни на книги для батьків доступні, їх може придбати в свою домашню бібліотеку кожен батько. Друкований асортимент постійно поповнюється і доктор Комаровський продовжує радувати корисними виданнями. Наші менеджери оформлять Вам доставку в будь-яке місто: Одеса, Київ, Житомир, Харків, Запоріжжя, Дніпро ... і вже через кілька днів після замовлення будь-яким зручним для Вас способом Ви отримаєте товар - кур'єр може доставити його прямо до Вас додому, забрати в найближчому відділенні пошти або самостійно в магазині.