рус.  

Дитячі ходунки

Всего товаров: 4

Чи потрібні дитині ходунки? Коли можна ставити дитину в ходунки?

Дитячі ходунки - одна з обширнейших дилем матусь з усього світу, адже як тільки карапуз підходить до віку навчання ходьбі, то відразу ж виникає багато питань: де купити дитячі ходунки, з якого віку варто робити таке придбання і, найголовніше, як вибрати ходунки для дитини? Для початку потрібно зрозуміти, що ходунки для дітей стануть корисними вже тоді, коли карапуз навчився впевнено сидіти, повзати, але основи ходьби ніяк не даються нетямущий малюкові. І саме такого роду пристосування придумали для того, щоб дитина без шкоди для свого здоров'я змогла навчитися впевнено стояти на ніжках і робила свої перші кроки.

Але тут постає інше питання, і що як тільки Ваш непосида освоїться з принципами ходьби, невже на цьому необхідність цього пристосування закінчується? Зовсім ні, адже ходунки для дітей є зручним стільчиком, оснащеним маленьким столиком, і таким чином малюк зможе досить тривалий час проводити в них, навіть просто сидячи, поки матуся буде готувати смачну кашку для свого немовляти.

До того ж Ви можете купити дитячі ходунки каталки або ходунки-гойдалки, які допоможуть дитинці заснути або просто погойдатися, таким чином вже в дитячому віці тренуючи вестибулярний апарат і розвиваючи всі групи м'язів. Найпоширеніші ходунки-штовхачі є одними з найефективніших методів навчання карапуза ходьбі. Малюк під час штовхання перед собою всієї конструкції тренує всі групи м'язів і зміцнює їх, а також працює ніжками. Якщо дитина втомлюється - він вільно опускається в м'яке сидіння, може трохи відпочити і далі продовжити тренуватися.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете купити дитячі ходунки для свого малюка за такою ціною, яка буде для Вас найбільш зручною. Саме у нас представлений найширший асортимент товарів та іграшок для малюків, і дитячі ходунки займають лідируючі позиції серед продажів, так як це легко і зручно для дитини, і спокійно для батьків. Ми зможемо організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Донецьк та інші міста України!