рус.  

Пупси

Всего товаров: 77

Лялька-пупс - найкращий подарунок для дівчинки!

Маленькі дітки з трирічного віку, а хтось і раніше, починають багато в чому наслідувати своїх батьків. Вони щодня бачать спілкування, турботу, виконання певних справ і обов'язків, а після починають і самі обігравати схожі ситуації. Діти переймають опіку над молодшими, тому їм теж хочеться про когось піклуватися. Коли-небудь наші діти й самі заведуть власну сім'ю і діточок. А поки, потрібно потренуватися. Для такої сюжетної гри не завадить купити пупса своїй донечці. Пупсики для дівчаток або великий інтерактивний пупс все одно є образом людини, з якою можна обіграти безліч сюжетів.

Пупси для дівчаток в стилі Baby Born, які виконані схожими на справжніх маленьких діток, є фаворитами серед інших іграшок цього сегмента. Крім зовнішньої схожості, вони порадують дитину і деякими іншими можливостями. Наприклад, цей пупсик дуже мило кліпає очима, а ще із задоволенням їсть з пляшечки і сідає на горщик. Крім того, такі ляльки можуть нерідко говорити цілими фрази, а ще заспівати Вам веселу пісню, за яку від своєї виховательки отримають солодке частування. Мабуть, такі іграшки підійдуть і малятку трьох років, і дівчинці старше за віком, адже на різних етапах дорослішання гри набувають різні напрямки, але не змінюють саму суть.

Реалістичність облич та образів пупсів, прояв ними різних емоцій і зміна настрою, таких як сміх або плач, зробить гру Вашої дочки ще більш пізнавальною і дуже захоплюючою. Дівчинка навчається бути турботливою, проводячи час з лялечками, формує в собі любов до близьких і почуття відповідальності.

Купити пупсика недорого в величезному інтернет-магазині Toys Вам не складе особливих труднощів. Головне, визначитеся з ціною, яка залежить від виробника і виконуваних функцій. Для цього ознайомтеся з описом, характеристиками і фото товарів. Крім того, ми здійснюємо доставку іграшок для Вас в Київ, Одесу, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Львів та інші міста України. Ми будемо раді бачити Ваші відгуки про нашу роботу в групах в соціальних мережах.