рус.  

Ракетки для великого тенісу

Всего товаров: 33

Що Вам більше до душі: настільний теніс або великий теніс?

Теніс - це міжнародний вид спорту, який полюбили ще французькі королі в XVI столітті. Тепер він по праву є олімпійським видом спорту. У ньому два гравці або дві команди, протистоять один одному, намагаючись за допомогою ракеток подати м'ячик так, щоб суперник не зміг його відбити, але він доторкнувся до ігрового поля. Існують кілька різновидів цієї гри: великий теніс, настільний теніс і сквош. Всі вони сприяють придбанню і розвитку таких корисних навичок, як спритність, швидкість реакції, покращують координацію рухів і зір, тренують концентрацію уваги і навіть стратегічне мислення. Крім того, під час гри задіяні всі групи м'язів, відбувається тренування серцево-судинної, дихальної систем, що в свою чергу стимулює кровообіг і сприяє насиченню організму киснем.

Тому, якщо Ви хочете, щоб Ваші дітки росли міцними і здоровими, починайте їх долучати до цього заняття з ранніх років, подаючи свій власний приклад. А він, як відомо, діє краще всяких умовлянь і переконань. Додатковою мотивацією для хлопчиків і дівчат може стати всілякий спортивний інвентар, оформлений в дитячому стилі і в різних яскравих кольорах.

Купити ракетку для великого тенісу на нашому сайті дитячих іграшок означає забезпечити дитині цікаве дозвілля. Також необхідно пам'ятати, що є ще й набори для настільного тенісу, які містять в собі все необхідне для ігрового процесу, а саме, сітку для настільного тенісу, ракетки для сквошу і спеціальні м'ячики для тенісу.

Вироби виконуються переважно з полімерних матеріалів, або якісного дерева з використанням спеціального покриття для окремих деталей. Поставляються набори для гри в теніс зазвичай в сітці, або в текстильному чохлі, що застібається на блискавку. Це робить експлуатацію та зберігання ракеток ще більш зручним. Запасні м'ячики в комплекті згодяться на виїзді, де купити тенісні м'ячики просто ніде.

Де купити все необхідне, щоб грати в теніс?

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити тенісну ракетку, купити сітку, і звичайно ж купити тенісні м'ячі за доступними цінами. Не важливо, що Ви виберіть - грати у великий теніс, віддати перевагу настільного тенісу або навчитися грати в сквош. У кожному разі, Вас чекають тільки приємні емоції. Ми здійснюємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України за доступною ціною.