рус.  

Лопати для снігу

Всего товаров: 14
Категорія, в якій представлені найрізноманітніші лопати для снігу: для збирання або набрання сніжної маси для побудови чогось. Звичайно, для прибирання снігу на вулиці краще використовувати алюмінієві лопати, так як вони більш надії і спеціально виготовлені для такої дії. Пластикові лопати для снігу призначені в основному для дитячих ігор і веселощів. Пропоновані лопати для снігу представлені в різних колірних варіантах: від яскравого жовтого кольору до глибокого синього. Виготовлені з такого пластика, який не побоїться зимових морозів і довгий час буде радувати малюка грою. Також має злегка поглиблений ківш, що з'єднує ківш і ручку палиця виконана в зігнутій формі, а сама ручка в телескопічною формі. Такі ручки як би підлаштовуються під форму вашої руки, повторюючи її вигини, тому ви навіть можете не відчути, що тримаєте в руці лопату (дуже до речі дітлахам).

Такі лопати зручно зберігати в машині, якщо збираєтеся поїхати на відпочинок, вони не будуть займати багато місця. До того ж сніг не єдине, що може поміститися в ковші таких лопат. Їх також можна застосовувати в пісочниці (з ними ви точно побудуєте великий замок). Для діточок такі лопати будуть в самий раз (не важкий і зручні), дорослим, звичайно, трохи не те ... але в зимових іграх такі лопати можуть використовувати і батьки.

Великий вибір зручних лопат для снігу з вигнутою ручкою в нашому магазині за доступними цінами і з доставкою в будь-яке місто України. За вікнами зима, падає сніг, а ви ще сидите вдома? Швидше за хапайте зимовий інвентар для самих різних ігор і швидше на вулицю веселитися!

Цікавить доставка в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя або Кривий Ріг? Ми доставимо замовлений вами товар в будь-який цей і інше місто України швидко і легко, як чарівники! З нашим магазином можливе будь-яке диво!