рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Мова

Малювання

Всего товаров: 955

Чи варто творчій дитині купити набір для малювання?

Малювання є одним з найдавніших видів розвитку дітей, тому що саме в цьому творчому процесі малюк може не тільки проявити свої творчі задатки, а й розвинути координацію рухів, логічне мислення і звичайно ж, зорову пам'ять. При цьому у непосидька виробляється посидючість і цілеспрямованість, адже тільки в завершеному малюнку можна побачити всі старання. Тому, щоб почати прищеплювати дитині любов до творчості, пропонуємо вам купити набір для малювання, вибравши його з представлених в нашому інтернет-магазині Toys, де ви зможете купувати за найзручнішою ціною.

Малий художник обов'язково оцінить такий подарунок, як набір для малювання на полотні, в який входять не тільки полотно, а й фарби і пензель,а ще на саме полотно вже завдано контур малюнка, який потрібно правильно прикрасити. За допомогою спеціальної палітри необхідно змішувати фарби, одержуючи різні нові кольори і відтінки, що в майбутньому допоможе виявити свій власний смак в будь-якій справі.

А для самих маленьких діток ми пропонуємо купити спеціальний набір для малювання водою, в який входить спеціальний маркер, який заправляється звичайною водою, а через кілька хвилин після нанесення зображення на килимок, воно саме зникає. Тому матуся може бути спокійна за свого малюка і за збереження речей в будинку, на яких дитина намагається проявити свої художні навички.

Способів для малювання дуже багато, тому в цьому розділі підберіть саме той набір для творчості, який підійде для розвитку саме вашої дитини, нехай то будуть або звичайні олівці або фломастери, акрилові фарби або професійне загрунтоване полотно, розфарбовка або трафарети.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!