рус.  

Пластмасові конструктори

Всего товаров: 296

Дитячі пластикові конструктори: купити чи не купити?

Батьки починають замислюватися про те, як правильно розвивати дрібну моторику рук ще з грудного віку своїх діточок. Адже саме цей аспект впливає на формування і розвиток мовної функції дитини. Дрібна моторика взаємодіє з такими властивостями, як увага, мислення, координація рухів, уява та багатьма іншими. До того ж, складно переоцінити настільки корисні такі вміння, як застібання гудзиків, натискання клавіш, письмо і малювання, які людина використовує кожен день. Одним з кращих помічників у цьому питанні є дитячі пластмасові конструктори.

Їх великі деталі, що відрізняються за кольором і формою, не тільки привертають увагу малечі, але й допомагають освоїти основи конструювання. А ще завдяки великим розмірам і відсутності дрібних деталей, які можна відламати або проковтнути, вони підходять навіть найменшим. Конструктори-машинки, конструктори-тварини і конструктори-трансформери підходять вже діткам старше за віком. Такі набори скоріше спрямовані на те, щоб після складання можна було грати з готовою іграшкою в сюжетно-рольові ігри.

Збирати конструктор полюбляють не тільки малюки, а й багато батьків мають схильність до таких забав. Адже складання конструктора нагадує розв’язання логічної задачки: не відразу зрозуміло що і як потрібно з'єднати, щоб отримати потрібну фігуру.

Якщо Ви ще сумніваєтеся, які все-таки конструктори купити, зверніть особливу увагу на вік, зазначений на упаковці, і на матеріали, з яких виготовлений обраний конструктор. Так як дітки люблять все пробувати на смак, блоки конструктора не повинні мати різкого запаху і якого-небудь смаку. В інтернет-магазині Toys є широкий вибір пластикових конструкторів за найдемократичнішими цінами. Також ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.