рус.  

іграшки каталки

Всего товаров: 78

З якого віку потрібно купити каталку своєму малюкові?

Для початку потрібно розібратися, що таке дитячі іграшки-каталки. У цій категорії на просторах нашого інтернет-магазину Toys все дуже просто: це іграшка у формі звірка або транспортного засобу, оснащена або спеціальною паличкою для катання по підлозі, або спеціальною ручкою-тримачем з мотузкою, щоб котити іграшку за собою.

Каталки для дітей з паличкою більшою мірою призначені для наймаленьких діток, які тільки ось-ось зробили свої перші кроки і поспішають пізнати навколишній світ з нового боку. Тримаючись за паличку і штовхаючи свою дитячу іграшку попереду себе, малюк немов промацує місцевість, досліджує ямки, купини та інші особливості ландшафту. Всі каталки оснащені коліщатками, інакше вони б не були іграшками-каталками. Особливу увагу варто приділити дерев'яним каталкам, так як вони дуже схожі на старовинні дерев'яні іграшки, якими гралися наші бабусі і дідусі. Вони і в сьогоднішні дні дуже приваблюють дитячу увагу.

Також Ви зможете купити каталку для дітей за дуже вигідною ціною з мотузкою на кільці, яке чудово розташується в дитячій ручці. Малюк буде весело пересувати своїми маленькими ніжками по підлозі, а за ним буде їхати його казкова іграшка, будь-то конячка, машинка або навіть дракон! Така гра допоможе дитині почати впевненіше ходити, пізнавати веселий світ ігор, а також розвивати логічне та абстрактне мислення і моторику рук.

Іграшкові каталки для дітей призначені, в основному, для тих діток, які якраз тільки вчаться ходити. Така іграшка для дитини замінює ходунки, адже в ходунках малюк може зависнути і відпочити трохи. З каталкою ж карапуз буде безперервно тренувати свої ніжки і навчиться ходити набагато швидше.

Ми оперативно оформимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!