рус.  

Баскетбол, Регбі

Всего товаров: 44

Як грати в баскетбол? Для початку потрібно купити баскетбольний м'яч!

Баскетбол - це спортивна гра, яка, в першу чергу, приваблює своєю видовищністю, наявністю величезної кількості технік і тактичних прийомів. Володіючи високою динамічністю та емоційністю баскетбол, на думку багатьох фахівців в області цього виду спорту, є одним з найбільш ефективних прийомів всебічного фізичного розвитку. Крім того, баскетбол є колективним видом спорту, в якому, проте, дитина зможе проявити свою індивідуальність.

Правила гри в баскетбол дуже прості: гравці двох команд, пересуваються по майданчику з м'ячем або без нього, намагаючись закинути м'яч у кошик противника, одночасно не даючи можливості заволодіти м'ячем супернику і кинути його в свою корзину. Переможцем вважається та команда, яка після закінчення часу гри закинула найбільшу кількість м'ячів в корзину свого супротивника.

Основу баскетболу для дітей складають прості природні рухи - біг, стрибки, кидки і передачі. Таким чином малюк розвиває практично всі групи м'язів. Баскетбол для дітей відмінно розвиває ріст дитини, його рухливість, впливає на формування постави, відмінно впливає на координацію рухів. Варто відзначити, що гра в баскетбол, крім спритності та швидкості, розвиває розумові здібності дитини. У процесі гри йому необхідно вирішити, яку точку для кидка буде вибрати найправильніше і кому з товаришів надійніше буде передати пас.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати баскетбольний м'яч і весь необхідний інвентар для цієї захоплюючої гри. А саме:

  • баскетбольні м'ячі
  • кільця баскетбольні дитячі
  • баскетбольні стійки
  • сітки для м'ячів
  • насоси для м'ячів

Баскетбольні стійки, де знаходиться баскетбольний щит і кільце, можна встановити на спортивному майданчику, у дворі приватного будинку або дачі. Вони дозволяють грати малюкам в будь-який зручний час, не прив'язуючись до тренувань. При цьому, Ви завжди зможете відрегулювати висоту установки і теж взяти участь у цій грі.

Ми пропонуємо Вам порівняти ціни на баскетбольні м'ячі, насоси та іншу спортивну атрибутику на нашому сайті. Крім того, ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Одесу та інші міста України.