рус.  

Персонажі

Всего товаров: 2
Ще в нашому дитинстві на Новий Рік під ялинкою ми знаходили не тільки красиво запаковані подарунки, а й невеликі фігурки Мороза і Снігурки, які як би стояли під ялинкою і охороняли подаруночки. Дуже давно такі фігурки були самими звичайними без будь-яких ефектів, з часом їх потіснили більш нові варіанти новорічних персонажів.

Тепер же з'явилися іграшки під ялинку Дід Мороз і Снігуронька музичні, які не просто стоять, а ще можуть співати веселі пісеньки. Але які пісеньки вони можуть співати крім тієї єдиної новорічної пісеньки про те де народилася ялиночка і де вона росла. З кожним роком випускаються нові версії таких іграшок під ялинку, тому на двох персонажах і пісеньці «Ялинка» історія не закінчується.

Новорічні музичні фігурки, які ви у нас можете придбати, самий відмінний варіант, якщо хтось не сильно красиво співає. Просто включите Снігуроньку або Мороза, і вони за вас заспівають пісеньку. А в деяких моделях дідусь навіть говорить вітальні слова, бажаючи багато щастя і добра. Але будьте готові, що Мороз заспіває НЕ тоненьким голоском, як його внучка!

Новорічні іграшки під ялинку користуються попитом навіть серед давно дорослих дітей, адже не дивлячись на вік завжди хочеться, щоб в будинок зайшов Мороз червоний ніс, подарував мішок подарунків, а ми (навіть якщо дорослі дядьки і тітки) стали на стільчик і розповіли б віршик.

Вибирайте на нашому сайті свого новорічного персонажа (фото з описом будуть в допомогу), замовляйте за допомогою дзвінка або іншим способом і вже через пару днів Мороз або Снігуронька постукають в двері вашого будинку, щоб голосно привітати з Новим Роком! Швидка доставка в будь-яке місто України також вас порадує, як і доступна ціна, великий асортимент товарів на будь-який смак. А задоволені клієнти для нашого магазину теж подарунок! Київ, Дніпро, Хмельницький, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків та інші міста України - не сумнівайтеся, ми доставимо все швидко саме вам!