рус.  

Дитячі машинки каталки

Всего товаров: 113

Купуйте своїй дитині дитячу машинку каталку!

Як тільки малюки навчаться ходити і бігати, їх просто неможливо утримати на одному місці. Воно й зрозуміло, у світі ще стільки всього цікавого і незвіданого, все хочеться побачити своїми очима і помацати на дотик.

Коли в зоні досяжності все досліджено, дітвора шукає можливість подорожувати далі. Невичерпне джерело енергії всередині дитини зможе трохи послабшати, якщо порадувати маля велосипедом, самокатом або купити машинку-каталку.

Дитячі машинки каталки можна використовувати з досить раннього віку і не турбуватися, що малюк не впорається з такою іграшкою. Оригінальні чудомобілі можна адаптувати під декілька вікових категорій. До десяти місяців вони слугуватимуть малюкові як ходунці або гойдалка, а після - як каталка. У півтора року Ви зможете використовувати каталку як справжнісінький автомобіль, що, погодьтеся, дуже зручно, адже Вам не потрібно щоразу купувати іграшку за віком.

В інтернет-магазині Toys є найширший вибір каталок для дітей, які здатні підкорити серце навіть самої вимогливої дитини. У цій категорії зібрані різні види дитячого транспорту для найменших за найіигіднішою ціною. Тут знайдеться машинка каталка з ручкою, велокарт, всілякі педальні машинки, коники-каталки, чудомобілі, квадроцикли, а також різні інтерактивні автомобілі з різними функціями і спецефектами.

Вважається, що машинки - це іграшки, призначені виключно для хлопчаків. Але ми можемо посперечатися з цією думкою, адже існують каталки для дівчаток, які рясніють малюнками улюблених персонажів Вінкс або Хелоу Кітті, а також виконані в ніжно-рожевих кольорах. Для хлопчиків є машини каталки, зроблені у вигляді спортивних болідів, вантажівок і навіть тракторів, а також моделі, прикрашені ілюстраціями з популярних казок і мультфільмів.

Ми здійснюємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України, співпрацюючи з найвідомішими перевізниками.