рус.  

Дитячі самокати

Всего товаров: 211

Дитячий самокат - найкращий подарунок для дітей!

Самокати для дітей - це один з найпопулярніших засобів пересування, причому як у малюків, так і старших хлопців. Легкість користування і доступність самокатів підкуповує дітей, адже найчастіше вони складаються за пару рухів і переносяться в руках, а з велосипедом так не вийде. Легкий у використанні самокат допоможе малечі не лише весело відпочити, а й принесе величезну користь для фізичного розвитку.

Для початку потрібно розібратися, який саме купити самокат? Адже їх існує величезна кількість, і який з них підійде Вашій дитині абсолютно не зрозуміло. Але все набагато простіше, ніж здається батькам на перший погляд. Чотириколісні самокати мають хорошу стійкість, що означає, що вони підійдуть навіть для найменших діточок. Триколісні самокати, відповідно, підходять теж, як для малюків від 3 років, так і для діток старшого віку. З таких найпростіше починати знайомство з самокатами, розвиваючи спритність і координацію рухів. А коли дитина підросте і буде впевненіше почуватися на дорозі, їй можна купити дитячий самокат з двома колесами.

Самокати для дівчаток відрізняються, здебільшого, колірним рішенням в рожевих відтінках або малюнком. Наприклад, в нашому інтернет-магазині Toys є самокат «Маша і Ведмідь» з нанесеним на підніжці принтом з героями. Хлопчаки можуть підібрати собі або дитячий самокат класичної забарвлення, або скутер з улюбленими мультгероями Спанч Бобом або Бен 10. Крім того, дітям обов'язково сподобається самокат з мерехтливими колесами, які спрацьовують під час руху.

Приваблива ціна на найсучасніші моделі самокатів дозволить батькам порадувати покупкою свого малюка або зробити бажаний подарунок близьким друзям. Швидка доставка в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України допоможе ощасливити родичів навіть з іншого населеного пункту.