рус.  

Поліцейські машинки

Всего товаров: 12

Яку поліцейську машину купити дитині?

Хлопчикам завжди потрібно відчувати себе сильним і сміливим, навіть якщо він боїться павуків і насилу закручує гвинтик, допомагаючи татові з ремонтними справами. Уява - найдивовижніша і дуже кумедна річ! З його допомогою Ваш малюк зможе представити себе найвідважнішим борцем зі злочинністю, прийняти участь в секретних операціях під прикриттям, а може, навіть врятувати комусь життя. Сюжетно-рольові ігри неможливі без підручних іграшок, а яка гонитва за порушниками закону обійдеться без поліцейської машини? Відповідний автомобіль Ви без особливих зусиль зможете вибрати на нашому сайті.

У розділі «Поліцейські машинки» в інтернет-магазині Toys Ви знайдете безліч найрізноманітніших автомобілів на будь-який смак. Це і колекційні моделі поліцейських машин світу, інерційні машинки, поліцейські машини на радіоуправлінні, а також цілі поліцейські дільниці з іграшковими машинками та іншими аксесуарами. Ціна на іграшки варіюється залежно від матеріалу виготовлення і комплектації ігрового набору, але завжди залишається в розумних межах. Крім того, ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя та інші міста України за найвигіднішими тарифами. Ви зможете забрати покупку в найближчому відділенні пошти або замовити доставку додому.

Ставши на поліцейську службу, а може навіть перевтілившись в детектива, суперагента або начальника дільниці, Ваша дитина не тільки буде весело проводити час, але також розвивати образне і абстрактне мислення, уяву, розширювати кругозір і дізнаватися багато нового. До того ж, така гра кожен день нова, адже фантазія дитини безмежна і можна придумати величезну кількість найнеймовірніших історій і захоплюючих пригод. А запросивши в гості своїх друзів час за грою для хлопчаків пролетить і зовсім непомітно!