рус.  

Магнітні конструктори

Всего товаров: 27

Купити магнітний конструктор або пластмасовий?

Перед Вами дещо абсолютно нове і несхоже на звичні Вам пластмасові конструктори. Магнітні конструктори - це прекрасне доповнення до численних конструкторів Вашого малюка. Завдяки можливості винаходити нові і нові моделі, відкривати способи з'єднання деталей і міняти готову конструкцію на свій розсуд. Шарнірні сегменти у вигляді кульок служать рухомою ланкою в з'єднанні, що не тільки допомагає під час спорудження будівель та замків, але саме цим і відрізняється магнітний конструктор від інших. Його можливості безмежні для польоту дитячої фантазії!

У більшості випадків магнітні конструктори для дітей дуже тішать і самих дорослих, адже з комплекту металевих кульок і паличок з магнітами можна зібрати який-небудь будинок або чоловічка, або тваринку. І що найцікавіше, що саме з такими головоломками дитина розвиває не тільки дрібну моторику рук і логічне мислення, вона також розвиває почуття форми в просторі. Такі знання обов'язково стануть у нагоді школяру як для уроків малювання, так і для вивчення таких предметів, як математика, геометрія і фізика. Батькам же за допомогою таких наборів для складання буде простіше побудувати геометричні фігури, а після пояснити дитині, що таке обсяг.

Дані конструкторські набори допомагають зрозуміти ще й такий фізичний принцип, як магнетизм. Адже так цікаво спостерігати, як звичайні предмети, немов за помахом чарівної палички притягуються один до іншого. Досліджуйте можливості конструктора з магнітними кульками разом з малечею, і Вас обох чекають нові відкриття і багато хвилин веселощів.

Купити магнітний конструктор можна в нашому інтернет-магазині Toys. Ми із задоволенням оформимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України, щоб якомога швидше Ваша дитина змогла познайомитися з цією чудовою іграшкою!