У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Магнітні конструктори

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Купити магнітний конструктор або пластмасовий?

Перед Вами дещо абсолютно нове і несхоже на звичні Вам пластмасові конструктори. Магнітні конструктори - це прекрасне доповнення до численних конструкторів Вашого малюка. Завдяки можливості винаходити нові і нові моделі, відкривати способи з'єднання деталей і міняти готову конструкцію на свій розсуд. Шарнірні сегменти у вигляді кульок служать рухомою ланкою в з'єднанні, що не тільки допомагає під час спорудження будівель та замків, але саме цим і відрізняється магнітний конструктор від інших. Його можливості безмежні для польоту дитячої фантазії!

У більшості випадків магнітні конструктори для дітей дуже тішать і самих дорослих, адже з комплекту металевих кульок і паличок з магнітами можна зібрати який-небудь будинок або чоловічка, або тваринку. І що найцікавіше, що саме з такими головоломками дитина розвиває не тільки дрібну моторику рук і логічне мислення, вона також розвиває почуття форми в просторі. Такі знання обов'язково стануть у нагоді школяру як для уроків малювання, так і для вивчення таких предметів, як математика, геометрія і фізика. Батькам же за допомогою таких наборів для складання буде простіше побудувати геометричні фігури, а після пояснити дитині, що таке обсяг.

Дані конструкторські набори допомагають зрозуміти ще й такий фізичний принцип, як магнетизм. Адже так цікаво спостерігати, як звичайні предмети, немов за помахом чарівної палички притягуються один до іншого. Досліджуйте можливості конструктора з магнітними кульками разом з малечею, і Вас обох чекають нові відкриття і багато хвилин веселощів.

Купити магнітний конструктор можна в нашому інтернет-магазині Toys. Ми із задоволенням оформимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України, щоб якомога швидше Ваша дитина змогла познайомитися з цією чудовою іграшкою!