рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Мова

Різні набори для дитячої творчості

Всего товаров: 536
Дитяча творчість така ж безмежно, як і варіанти для нього. У даній категорії Ви можете підібрати, яким видом творчість буде займатися Ваша дитина. Можливо, його зацікавить виготовлення іграшок своїми руками за зразками, наприклад такі, як «Тетріс-мозаїка Pixel» від українського виробника Данко Тойс. Можливо дитина захоче пограти з м'якими магнітами або почати колекціонувати наклейки з улюбленими героями. А таких варіантів в нашому магазині дуже багато - і для хлопчиків і для дівчаток.

Для першої категорії є альбом з наклейками «Щенячий патруль», з різними транспортом, тварин і т. Д. Для дівчаток їх улюблені Вінкс-персонажі, альбом з наклейками Барбі або Монстр Хай, Маша і Ведмідь, просто з принцесами, Фроузен-наклейки в альбомі. Наклейками можна красиво прикрасити шкільне приладдя або колекціонувати їх в окремій зошиті і до кожної наклейки додавати яке-небудь опис, придумувати історію, що зображено на наклейці. А ще можна почати складати власну казку, а наклейки використовувати в якості ілюстрацій до розповіді. Багатьом дітям таке повинно сподобатися, адже це не просто на перший погляд.

Також тут Ви можете знайти кілька гіпсових варіантів на магнітах. Купити магніти із зображенням міста, персонажа, тематичні можна в будь-якому магазині, але ми пропонуємо знайти більш творче рішення та вилити магніт з гіпсу самостійно. Великою популярністю користуються магніти з гіпсу, тим більше що в кожному наборі є зрозуміла інструкція, як зробити таку красу. Повірте, магніти з гіпсу своїм руками виглядають так само красиво (іноді навіть краще), як і готові продаються. Магніти з гіпсу купити може кожен, а ось власноруч зробити набагато приємніше.

Ці та багато інших творчих набори Ви знайдете тут, спосіб замовлення досить простий, а момент отримання товару приємний. Ми завжди намагаємося бути в тренді і радувати своїх покупців новинками, швидкою доставкою до Харкова, Києва, Львова, Запоріжжя, Одесу, Хмельницький, Миколаїв, Дніпро та ін. Міста України і не тільки.