рус.  

Водяні пістолети

Всего товаров: 86

Поспішайте купити водяний пістолет синові на літо!

Водяні пістолети - найкраще придбання для непосидючого сина на період літнього відпочинку. Пістолет, що стріляє водою, поєднує в собі і зброю і відмінний спосіб остудити і себе, і своїх близьких прохолодними струменями води в літню спеку.

У теплу місяці року так приємно проводити час на свіжому повітрі. У цей період утримати хлопчисько у будинку просто неможливо, та й навіщо. Адже активні ігри на вулиці є невід'ємною частиною правильного фізичного розвитку кожної дитини. А щоб направити нестримну енергію малюка в потрібне русло, Вам просто варто йому купити водяний пістолет за прийнятною ціною в нашому інтернет-магазині Toys.

Адже це так приємно, набрати повну колбу води, встановити її на пістолет і поганятися за своїми друзями, оббризкуючи їх. При цьому ніхто на нього не образиться, а навпаки, порадіє шматочку прохолоди і почне відповідні дії зі свого водяної зброї.

А коли на вулиці прохолодно, можна використовувати водяні пістолети просто як звичайний автомат, не заправляючи його водою. А так як всі водяні автомати схожі на космічні бластери, хлопчаки зможуть представляти себе інопланетними мандрівниками або обігравати ситуації битв на інших планетах.

Потужний водяний пістолет часто буває оснащений спеціальним пластиковим контейнером, в який наливається вода, і вішається по типу дитячого рюкзака на спину, щоб запаси довго не закінчувалися.

Водна зброя може бути у формі як великого автомата, так і у вигляді маленького пістолета, також буває у формі великого меча або гармати, а також повторює зовнішній вигляд різних пістолетів, які були у героїв з відомих мультфільмів.

Ми оперативно оформимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!