рус.  

Дождик

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Якщо у вас вже встановлена ​​ялинка, а з її гілок звисають різні дзвіночки і кульки. Вогнями переливається гірлянда ... думаєте. На цьому прикраса новорічної ялинки закінчилося? А як же святково-яскравий дощик, який як сніг упаде на гілки дерева? Крім сосни або ялинки дощиком можна прикрасити все що завгодно: викласти з нього ялинку на будь-якому з вікон квартири і щоб з вулиці було видно (це якщо ви живете до 3 поверсі, потім навряд чи перехожим на вулиці вдасться розгледіти ваше новорічне дерево), на книжкових поличках розкласти такий дощик або просто красиво розвісити на стіні. Ідей багато так само, як існуючих варіантів таких прикрас в нашому магазині.

Блискучий новорічний дощик, представлений в однойменній категорії, з самої різної цінової політикою (ціна залежить від довжини мішури) і різними колірними поєднаннями. Тут ви знайдете і дощик новорічний сріблястий, червоний, зелений, новорічний дощик пухнастий і не дуже. Слід пам'ятати, що весь представлений новорічний ялинковий дощик з блискітками, тому після прикраси ялинки або інтер'єру, ви теж можете сильно блищати.

Будь-ялинковий дощик з блискітками (не тільки продається в нашому магазині) тому зберігають його зазвичай в закритих коробках. Там же разом з ним можна зберігати іграшки на ялинку: відразу в коробку скласти весь наявний дощик, а потім переключитися на іграшки. Дощик м'який, пухнастий буде надійною опорою для швидко б'ються іграшок.

І так, як зберігати новорічний дощик ви вже знаєте, в категоріях, розташований вище, зможете підібрати інші ялинкові прикраси та аксесуари, а тепер важлива інформація !!! В якому б місті ви не знаходилися, будь-який замовлений вами товар прибуде в найближчі терміни. Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя і будь-який інший місто України - доставка в найближче до вас відділення саме вашого міста. Встигніть купити новорічний дощик на ялинку і інші прикраса першими, поки вас не випередили ваші сусіди чи друзі!