рус.  

Більярд

Всего товаров: 3

Чому Вашій дитині потрібен настільний більярд?

Жодна інша гра не змусить Вашу дитину відчути себе дорослішою людиною, ніж дитячий настільний більярд. Сама по собі гра «більярд» вимагає від гравців дуже чіпкого розуму і добре розвиненої логіки, оскільки її принцип заснований на базових принципах геометрії. Для того, щоб точно потрапити тою чи іншою кулею в луз, необхідно прорахувати його траєкторію і можливі зіткнення з іншими кулями. Тут фігурує спостережливість і уважність, а також хороша координація рухів, оскільки кий для забивання - теж вельми нелегкий інструмент для використання.

Принцип міні-більярдів точно такий же, як і в звичайній грі, там теж потрібно забивати кульки, тільки розміри цих дитячих аналогів дозволяють малюкові відчути себе найсправжнісіньким гравцем. У цій категорії інтернет-магазину Toys Ви зможете знайти і купити настільний більярд Вашій дитині такого розміру, який йому найбільше підійде. Крім того, декор більярдних столів радує своєю різноманітністю і барвистим оформленням, китицями і бахромою, щільними полотнами і наборами крейди для кия.

Дитячий більярд дозволить Вашому малюкові розвивати свої навички та здібності, придбати не по роках розвинену здатність думати наперед, прораховувати свої кроки і вчинки. Такі корисні навички важко переоцінити в дорослому житті.

В залежності від розміру столу, куль і інших інструментів іграшкового більярду для дітей карапуз буде розвивати моторику рук і уважність, адже кожна дитина бажає неодмінно виграти, а не просто побалуватися. Ця здорова цілеспрямованість допоможе дітям не тільки в іграх, але і в майбутньому при вступі до школи і університету. Ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя та інші міста України.