рус.  

Ігрові набори

Рольові ігри для дітей - що більше подобається дитині?

Що малюки люблять робити більше всього? Звичайно ж, грати! Дітвора - великі вигадники, тому вони можуть грати по кілька різних ігор кожен день, підключаючи до них своїх друзів, іграшки та різні підручні матеріали. За допомогою гри дитина спілкується з однолітками, пізнає такий величезний навколишній світ, знайомиться з правилами поведінки і нормами життя в суспільстві, створює різні ситуації, близькі до життєвого досвіду карапуза.

Ми можемо впевненнно сказати, що сюжетно рольова гра займає більшу частину ігрового часу Вашої дитини. З часом малюк переходить від простих, готових сюжетів до більш складних, які придумує самостійно. Рольові ігри для дітей - це серйозна справа, до якої малюки ставляться з великою відповідальністю.

Сюжетно рольові ігри для дошкільнят спрямовані на соціалізацію, розумовий розвиток і розширення знань про навколишній світ. Для підтримки ігрової діяльності інтернет-магазин Toys може запропонувати Вам широкий асортимент різних іграшок, костюмів та аксесуарів за доступною ціною. Так, дитячі рольові ігри стануть ще цікавіше і різноманітніше.

У розділі сюжетно-рольових ігор для дітей Ви зможете підібрати такі іграшки, які викличуть захоплення саме у Вашої дитини. Адже всі дітлахи різні за характером і уподобаннями. Хтось із задоволенням буде сидіти в куточку, граючи в дитячу риболовлю, де йому знадобитися концентрація уваги і посидючість. А якась дитина не зможе залишатися на місці довше п'яти хвилин. Такому бешкетникові більше підійде набір рацій, з якими можна уявити себе справжнім шпигуном, чи іграшковий пилосос, за допомогою якого малюк зможе «вичистити» свою кімнату до блиску за пару хвилин.

Слід також розділяти ігрові набори для хлопчиків і для дівчаток. Для хлопчаків ідеальними іграшками будуть набори інструментів, набори лицаря з обладунками, піратські маски з шаблями, набори поліцейського, шпигунські комплекти і військові набори з безліччю солдатиків та допоміжної техніки. Дівчата будуть щасливі отримати в подарунок посудку, іграшкову плиту, дитячу косметику, костюм принцеси з короною і туфельками або гарний перукарський набір зі шпильками. Дитяча побутова техніка, ігрові набори доктора, набори для гри в магазин сподобаються як хлопчикам, так і дівчаткам.

Ми гарантуємо швидку доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України тих іграшок, які Ви підберете разом з дитиною.