рус.  

Мозаїка

Всего товаров: 186

Наскільки корисна мозаїка для дітей?

Мозаїка - це чарівна і дивовижна гра, в процесі якої малюк з маленьких різнокольорових деталей створює картинку за певним зразком або малює її самостійно, користуючись виключно своєю фантазією. Дитячі мозаїки дозволяють малюкові проявити свій творчий потенціал, створюючи маленькі твори мистецтва. За зовнішньою простотою й доступністю гри ховається складна і тонка діяльність, що сприяє розкриттю творчого початку в дітей.

Така забава як мозаїка для дітей допомагає розвивати, в першу чергу, дрібну моторику рук. Адже це не так просто вхопитися за дрібну деталь і вставити її у відповідний отвір або прикріпити до іншої деталі, складаючи їх в яскраву і барвисту картинку. У дитини виховується посидючість, терпіння і твердість характеру, тому як, щоб доробити картинку до кінця їй необхідно сконцентруватися, правильно скріпити і поставити всі елементи мозаїки.

Створюючи картинки мозаїкою дитина розвиває цілісне сприйняття навколишнього світу, впізнавання предмета по одній або декількох деталей, тобто здатність завершити картину логічно. Карапуз виробляє в собі вміння узагальнювати деталі по групах, кольором або розміром. Настільна гра тренує логічне, образне й просторове мислення. З такою іграшкою крім звичайного складання малюнків і картин можна придумати масу цікавих забав і навіть навчити дитину основам рахунку і простих арифметичних дій.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете порівняти ціни і купити мозаїки з відповідною кількістю, формами і кольором деталей. Такого роду різноманітність дасть простір для фантазії та уяви Вашої крихітки. Приєднуйтесь до гри малюка і ми гарантуємо, що Ви з задоволенням будете творити разом з ним. Ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя та інші міста України.