рус.  

Робототехніка

Всего товаров: 38

Робот дитячий - відмінний подарунок для юного хлопчиська!

Дитячі роботи - одна з найцікавіших розваг для кожного хлопчиська, адже такі іграшки є втіленням войовничості і сили, а оскільки Ваш син - майбутній чоловік, то йому буде дуже корисно навчитися цим чудовим якостям у своєї іграшки-робота.

Існують музичні роботи, які чудово розвивають у малят звукове сприйняття і слухову пам'ять. Рухливі стріляючі роботи теж мають корисний вплив на дитину, адже вони розвивають фантазію, а радіокеровані роботи будуть надавати розвагам хлопчати небувалої цікавинки.

Ви можете купити дитячого робота своєму малючкові не тільки для гри, а й для розвитку необхідних навичок, адже до ассртимента надходять різноманітні збірні моделі, які виконують роль фігурок для стратегічних настільних ігор. Збірка таких роботів-конструкторів сприяє розвитку уважності, посидючості і логічного мислення, а також дозволяє дитині з малих років вчитися аналізувати свої дії.

Також існують різні інтерактивні роботи-собаки і роботи-кішки, які дозволять малюкові не тільки отримати власного вихованця, що приносить тільки радощі і ніяких турбот, а й попрактикуватися у відповідальності перед придбанням справжньогї домашньогї тварини.

А для дітей, охочих щось більш реалістичне, ніж стандартний набір механічних функцій, компанії-виробники випускають унікальних, начеб-то живих роботів-динозаврів, які оснащені сенсорами руху, дотику і тепла.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!