рус.  

Дитячі горщики, сидіння та підставки

Всего товаров: 55

Як вибрати дитячий горщик для хлопчика і дівчинки?

Дитячі горщики і ванночки - це категорія товарів, яка допоможе Вам у вихованні у Вашої дитини гігієни та охайності, а також допоможе навчити карапуза самостійно ходити на горщик. Для того, щоб правильно вибрати горщик для Вашої дитини, Вам потрібно всього лише зайти в категорію нашого інтернет-магазину Toys і знайти саме той горщик, який Вам найбільше підійде.

Купити дитячий горщик для хлопчика - це значить підібрати виріб, який підходить за кольором, думаєте Ви? А ось і ні. У цій категорії товарів Ви знайдете такий чудовий винахід, як дитячий пісуар! Ця приголомшлива навчальна іграшка, корисний аксесуар і просто засіб гігієни стануть відмінним приводом навчити маленького хлопчика ходить в туалет так, як це роблять дорослі чоловіки. Звичайно, Вам все одно потрібний звичайний горщик, але іграшковий пісуар для хлопчиків стане незвичайною і вельми повчальною деталлю, яка дозволить хлопчині відчути себе набагато старше. Адже батькам варто з ранніх років пояснити малюкові особливості його тіла, а особливо такой дорослому хлопцеві, якій вже самостійний і готовий до використання дорослих способів сходити в туалет. Тому, кожне використання пісуара перетвориться на захоплюючу гру і привнесе в навчання малюка силу-силенну позитиву. Пісуар зручно кріпиться на стіну на липучки і болти і так само легко знімається.

Дитячі горщики для дівчаток обернуться більш легким вибором, яким може цілком стати дитячий горщик-стільчик зі звіром, всередину якого вкладається ємність горщика. На такому стільчику зручно сидіти і мріяти, думати про щось приємне, а заодно і робити свої справи. Тим більше, що ходити в туалет сидячи - звичайний фізіологічний спосіб для дівчаток.

Також Ви зможете придбати традиційний цільний горщик, який виконаний з щільної пластмаси, легко миється і практично нічого не важить. Такий горщик - відмінний вибір для батьків, які вважають, що дитину можна привчити до дорослого способу ходити в туалет і за допомогою звичайної нехитрої речі. Такий горщик можна буде передати у спадок молодшому братику або сестричці, коли сам карапуз вже зможе з гідністю підійматися на унітаз і втратить потребу в цьому дивовижному аксесуарі.