рус.  

Головоломки, антистреси

Всего товаров: 160

Дитячі головоломки для розвитку: що краще вибрати?

У всьому світі вчені зійшлися в думці, що найкращий спосіб зайняти мозок і руки людини - це вручити йому логічні ігри-головоломки. Головоломками називаються непрості завдання, які не вимагають від дітей яких-то особливих навичок, а тільки кмітливості та швидкості реакції. У наш час іграшки-головоломки стають все більш популярними серед малюків та їх батьків. Таку іграшку приємно взяти з собою в поїздку, вона зазвичай не займає багато місця, тому малеча зможе грати разом з нею в дорозі.

Для найменших діток чудово підійдуть гри з дерев'яними кульками на спеціальних металевих вигнутих прутиках під назвою серпантинка або пальчиковий лабіринт. З ними малюк вчиться логічно мислити і розвиває такий важливий навик, як дрібна моторика рук. Грайте разом зі своїми дітьми і тоді ефект від такої гри буде максимальним. Також існують різноманітні логічні пазли з дерев'яними геометричними фігурками, які потрібно надягати на кілочки. Дитина починає осягати форми і відмінності між ними, вчиться розрізняти основні кольори і продумувати свої дії на кілька кроків вперед. На кожному кілочку є різна кількість виступів, тому фігурки потрібно надягати не тільки за принципом схожості, але і за принципом збігу виступів і виїмок.

А для діток постарше в цьому розділі Ви зможете знайти безліч різноманітних іграшок, які допоможуть тренувати логічне мислення і розважать Вашого карапуза в процесі гри. Наприклад, кубик Рубіка! Адже не кожна доросла людина може зібрати цю головоломку! А ще існують пірамідки Рубіка, змійка Рубіка, кульки Рубіка та багато іншого! На нашому сайті дитячих іграшок Ви зможете знайти такі популярные головоломки, як:

  • Ігри тетріс
  • Головоломка змійка
  • Набори для фокусів
  • П'ятнашки
  • Кубик Рубіка
  • Дитячі пружинки
  • Кросворди
  • Ігри балансири

У першу чергу, головоломки для дітей - це захоплюючі іграшки, заняття з якими приносять малюкам радість і емоційне розвантаження. Логічні головоломки чудово розвивають цілий комплекс інтелектуальних здібностей! Наприклад, просторове мислення, логіко-теоретичне мислення та уяву, креативне і евристичне мислення, практичні навички дослідницької поведінки та навіть формують дуже важливі і корисні особливості людського світосприйняття - здатність бачити вихід в «безвихідних» ситуаціях.

Ви зможете купити головоломки та інші дитячі іграшки за вигідними цінами в нашому інтернет-магазині Toys. Ми оформимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Миколаїв, Харків, Запоріжжя та інші міста України.