рус.  

Пожежні машинки

Всего товаров: 28

Пожежні машинки подобаються тільки хлопчикам?

Представляючи себе відважним пожежником так легко рятувати людей і тварин з палаючих будівель, гасити величезні хмарочоси, поспішати на терміновий виклик в кабіні пожежної машини і демонструвати всю свою мужність. Адже приходити на допомогу людям і зберігати їм життя - благородно, тому ця професія і заслуговує такої поваги.

Така цікава категорія не могла не з'явитися на нашому сайті, тому сміливо вибирайте найцікавіший товар. А вибрати є з чого:

  • Інтерактивні пожежні машини
  • Пожежні вантажівки
  • Конструктор з пожежною станцією
  • Ігровий набір пожежна станція
  • Пожежна машина з мильними бульбашками
  • Пожежна машина на радіокеруванні

Стати членом рятувальної пожежної команди дуже просто, достатньо купити іграшкову пожежну машину. Вони бувають з висувними драбинами, як у справжній спеціалізованій техніці, з реалістичними «пожежними» сигналами або миготливою підсвіткою.

Є ще одна категорія товарів - машини для мильних бульбашок. Погодьтеся, пожежна машина, яка вміє пускати мильні бульбашки, є оригінальним подарунком на будь-яке свято, а також займає увагу діток не на одну годину. У комплект вже входить спеціальна рідина, яку потрібно залити в отвір на даху.

Пластмасові вантажівки відмінно підійдуть для прогулянок, до того ж їх легко очистити від піску просто помивши. Інша справа - пожежна машина на управлінні. Це може бути дистанційний пульт або пульт радіоуправління, але в будь-якому випадку грати пожежними машинами - дуже весело!

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!