рус.  

Мікроскопи

Всего товаров: 1

Дитячі мікроскопи і телескопи - вибираємо і купуємо!

Ваша дитина освоює ази науки, тоді порадуйте його гідним подарунком, за допомогою якого він зможе спостерігати за цікавими процесами, збільшуючи їх в кілька разів. Все це роблять оптичні прилади спостереження: мікроскопи або телескопи, які вміють збільшувати зображення в кілька тисяч разів. Такі оптичні прилади, в яких використовуються лінзи, є в нашому магазині за найдоступнішими і недоступним цінами (в залежності від моделі).

Тож не дивно, але перший варіант мікроскопа був саме оптичним і створив його італійський вчений. Ступінь збільшення зображення залежить від роздільної здатності мікроскопа, тому наукові досліди Вам малюк може починати, використовуючи найпростішу версію приладу. З етапом дорослішання можна збільшувати оптичні здатності техніки.

Мікроскопи для наземних спостереження, а телескопи для небесних! Так з другим варіантом можна спостерігати за зірками, просто розглядати хмари і пташок або виглядати метеоритні дощі. Це зараз такий прилад ми називаємо телескопом, а колись він називався звичайної зорової трубою. Першим, як відомо, був Галілей - саме він надіслав таку трубу в небо, перетворивши її в телескоп. Можливо, Вашій дитині, використовуючи такі прилади для візуальних спостережень, захочеться стати астрономом або вченим? Як і з мікроскопом, тут теж грають роль оптичні можливості:

- лінзові (використовується лінза або система);

- дзеркальні (увігнуте дзеркало);

- дзеркально-лінзовий (головне дзеркало + лінзи).

Будь-оптичний прилад астронома, який би Ви не обрали, припаде до душі самому маленькому і навіть дорослому генію. Для початку Ви можете ознайомиться з наявними варіантами приладів і потім вибрати, який же оптичний прилад порадує Вашу дитину. Оформити замовлення Ви можете прямо на сайті одним кліком і через кілька днів отримати товар зручним для Вас способом. Ми здійснюємо доставку в Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів, Ужгород, Хмельницький і в будь-які інші міста України.