рус.  

Солдатики

Всего товаров: 24

Навіщо хлопчакам іграшкові солдатики?

Як же тут не помріяти про героїзм та досягнення на благо батьківщини, після перегляду фільмів про солдатів, лицарів і піратів. А скільки цих фільмів і мультфільмів, це і «Острів скарбів», і «Пірати Карибського моря», а фільми про кращих лицарів і бравих солдатів! Все це дуже розпаляє дитячу уяву і змушує фантазувати на теми порятунку від загарбників і героїчні пригоди.

На полицях нашого інтернет-магазину Toys крокує маршем армія бравих солдатиків, за ними військо кращих лицарів, а на противагу їм корабель з піратами прямує до піратського замку. Тільки у нас Ви зможете для свого малюка купити і солдатиків, і лицарів, і піратів, а для них замки і бойові машини.

Ігри з дитячими армійськими і лицарськими наборами допоможуть дитині передати та зрозуміти різні історичні моменти. А запросивши до себе в гості друзів, діти не тільки добре і пізнавально проведуть час, а й ще отримають комуніикативні навички.

Величезний асортимент різноманітних ігрових фігурок солдатів у різноманітній військовій формі, з прапорами різних країн і з бойовою танковою, вертольотною та автомобільною технікою. Тут Ви знайдете і литих пластмасових солдатиків «під старовину», таких, якими грали наші татусі та дідусі. Тут Ви зможете відшукати і іграшкових солдатиків для дітей трохи більших за розміром, більш деталізованих і опрацьованих, що мають шарнірні рухомі кінцівки, але все ще мініатюрних. На просторах нашого сайту Ви знайдете різноманітний транспорт, в який легко помістяться придбані синочкові солдатики і вся ця розкіш за дуже демократичними цінами. Немає кращого подарунка хлопчиськові, ніж іграшковий набір солдатиків, за допомогою якого хлопча зможе влаштувати у своїй кімнаті цілу діораму поля битви.

Ми, як самий величезний магазин дитячих іграшок - раді будемо зробити Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!