рус.  

Волейбол

Всего товаров: 39

Волейбол - відмінна гра для активних дітей!

Волейбол - це популярна командна спортивна гра, під час якої розділені на дві команди учасники змагаються на спеціально відведеному майданчику, який поділений сіткою на дві рівні зони. При цьому кожен гравець намагається вдарити м'яч так, щоб суперник не зміг його відбити. Кожен член команди повинен володіти такими якостями, як уміння працювати в колективі, а також виробити в собі стрибучість, швидкість реакції, правильну координацію рухів і хороший зір. Постійно тренуючи фізичну силу дитина доб'ється найбільшої ефективності своїх атакуючих подач.

Якщо Ви мрієте долучити своє чадо до цього виду спорту, то перш ніж віддавати його в одну із секцій волейболу для дітей, необхідно дати йому випробувати любительську версію забави без особливо строгих правил і положень, наприклад, спрощені версії цієї гри, а саме, пляжний волейбол або піонербол. Це допоможе придбати дитині всі необхідні якості для більш професійного рівня, зміцнити загальну фізичну підготовку, провести тренування дихальної та серцево-судинної систем, які приведуть до поліпшення кровообігу у всьому організмі. Крім того, необхідно пам'ятати, що будь-яка активність призводить до викиду в кров таких вкрай важливих для нервової системи гормонів, як ендорфіни. Їх ще називають гормонами щастя і не спроста, адже вони приносять дитині заряд виключно позитивних емоцій.

Завдяки доступності необхідного інвентарю, гри у волейбол для дітей є досить поширеним способом відпочинку як у дворі, так і в залі, на пляжі або на будь-якій із зелених галявин. Щоб ігровий процес став максимально зручним і організованим, вкрай важливо правильно підібрати реквізит, такий як сітка для волейболу, і спеціальний насос для волейбольних м'ячів. Ну, а купити волейбольний м'яч для свого малюка вже не складе ніяких труднощів. Просто зайдіть в цей розділ і виберіть м'яч улюбленої команди Вашого непосиди.

Ми пропонуємо Вам порівняти ціни на м'ячі, насоси та іншу волейбольну атрибутику на нашому сайті. Крім того, ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Миколаїв та інші міста України.