рус.  

Набори для творчості

Які дитячі набори для творчості вибрати для дошкільника?

Набори для творчості - цілий розділ на нашому величезному сайті, який відкриє для Вас великий простір для вибору серед найширшого асортименту різноманітних розвиваючих ігор. Кожна іграшка тут призначена для розкриття потенціалу Вашого малюка, будь-то шиття або малювання. Якщо у дитини тягнуться ручки до чогось, з чого він може створити шедевр або витвір мистецтва - це тільки на краще! Адже кожне заняття творчістю розвиває дрібну моторику рук, посидючість, тренує відчуття прекрасного, вчить цінувати час, витрачений на якусь справу. Так давайте ж розглянемо всі категорії цього розділу по порядку.

У першу чергу, зверніть увагу на набори для шиття. Кожен ігровий набір для шиття дасть дитині можливість змайструвати своїми руками м'яку іграшку, шкатулочку, тапочки або навіть сумочку! Тим більше, що всиляти ниточку в голку - справа скрупульозна, яка тренує акуратність, уважність і вчить дитину вмінню зосередитися.

Слідом ідуть традиційні набори для малювання! Калейдоскоп з приголомшливих картин, царапок, полотен з контурами і розмальовок - від різноманітності розбігаються очі, але Ви все одно зможете вибрати найнезвичайніші набори для малювання для Вашого карапуза. Наприклад, одним з найбільш прикольних тут є набір для малювання по номерах. На полотні вже є контури, які пронумеровані, а в комплект входять фарби (теж з номерами), якими малюк повинен поступово покривати полотно. В результаті у дитини вийде повноцінна картина, яку він зможе повісити на стіну в кімнаті.

Набори для моделювання та набори для ліпки включають в себе комплекти для збірки різноманітних модельок з дерева і з пластмаси, а також набори з гіпсом і формочками, які згодом потрібно розфарбовувати. Діти під час таких ігор вчаться тривимірному сприйняттю, починають усвідомлювати навколишній простір, розбиратися у формі і фактурі.

Набори для розпису стануть чудовим приводом навчити дитину перетворювати різноманітні предмети і робити їх прекрасніше, ніж вони є споконвічно. А набори для плетіння і рукоділля дозволять девчаткам створювати свої власні прикраси, біжутерію та інші жіночі аксесуари, які так необхідні маленьким модницям.

Найцікавіші набори для творчості - це універсальні кульки Orbeez Color Splashers. Ці чудові кольорові кульки можна використовувати в безлічі різноманітних іграшок та ігор, в гідромасажних ваннах для ніг і навіть в світильниках! У нас є найнезвичайніші на Ваш погляд набори для творчості, інтернет-магазин Toys готовий порадувати Вас прекрасними цінами і широким асортиментом! Якщо ж у Дніпропетровську Ви не зможете знайти потрібні або цікаві Вам набори для творчості, Київ завжди до Ваших послуг! Столичний оптовий магазин-склад Toys чекає Вас, тут Ви можете купити недорого саме ті дитячі іграшки, які Ви шукали! Ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.