рус.  

Ялинкові іграшки

Всего товаров: 11
Ще один новорічний розділ, який допоможе вибрати прикраси для вашої ялинки. На кожній іграшці є маленька петелька, за допомогою якої іграшки тримається за гілочки - це раніше такі петельки батьки робили самостійно, а тепер уже все є! І таких іграшок ну просто ДУЖЕ БАГАТО:

- ялинкові іграшки паперові представляють різні сніжинки, якими можна прикрасити штори або сам інтер'єр кімнати;

- відомі всім кулі, шишки на ялинку в самій різній колірній варіації;

- ялинкові іграшки у формі маленьких барабанчиков, подарункових коробочок, засніжених будиночків, чобітків і костюмчиків Мороза;

- найкрасивіші фігурні прикраса, тут своє місце знайшли дідусь Мороз і Сніговик. Варіанти пропонують фігурні ялинкові іграшки великі і маленькі по кілька штучок в слюди.

Багато дітлахів (напевно, практично всі) люблять зиму бо вона створює особливу атмосферу навколо, а передноворічна метушня, прикраса ялинки, блискучі вогні гірлянд, що звисають з гілочок красиві іграшки, у відблиску яких можна побачити своє відображення, очікування Діда Мороза, розповідь віршика і отримання за це подарунка надовго запам'ятовуються. Біда тільки в тому, що це все проходить швидко - з боєм новорічних курантів старий рік закінчується і починається новий.

Наш інтернет-магазин, перебуваючи навіть далеко, хоче хоч на трішки бути ближче до кожного покупця (і великому і малому) тому під кожним товаром пропонує фото з відгуками, доступною ціною, яка іноді може змінюватися, якщо проходить якась акція, наприклад. Вибираючи і купуючи у нас, ви навіть можете забути про терміни доставки, адже в якому б місті ви не проживали, Нова Пошта або кур'єр вас знайдуть. Телефонуйте або пишіть нам, і ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!