рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Матеріал
Мова

Настільні ігри та головоломки

Всего товаров: 931

Які бувають настільні ігри для дітей?

Сьогодні настільні ігри стають популярними, як ніколи. Такі ігри підготують майбутнє покоління до всіх труднощів подальшого життя в ігровій, цікавій та зрозумілій діткам формі. Грати можна всією сім'єю і це дає можливість батькам навчитися спілкуватися зі своїми дітьми, побачити в них дорослих і самостійних особистостей, зі своїм баченням життя і власною думкою.

Найпопулярніші і знаменитіші економічні настільні ігри для дітей - це безперечно «Монополія» і «Менеджер». Мета таких економічних стратегій досить проста: використовуючи стартовий капітал, який однаковий у всіх гравців на початку гри, домогтися банкрутства всіх інших гравців. Відвідуючи колі гравці купують або продають різні активи, які допомагають накопичувати їм свій капітал. Такий принцип гри вчить діточок завжди думати в першу чергу, а потім вже діяти. Адже добре обдуманий крок - це той, який не зроблений, говорить народна мудрість

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете купити економічну гру для своєї дитини на її смак. Дівчаткам, безсумнівно, сподобається така гра, як «Монополія Монстр Хай» з героїнями улюбленого мультсеріалу або економічна гра «Моя сім'я», де необхідно зануритися в життя дорослих. Хлопчики ж охоче пограють в «Футбольного менеджера» або в настільний аерохокей, футбол чи пінбол і відчують себе справжнім професійним гравцем. Всі ці настільні ігри виконані з міцних матеріалів з яскравими цікавими принтами, тому Ви і Ваші діти безсумнівно отримаєте задоволення від гри і заряд позитивних емоцій. Різноманітні головоломки, пазли, настільні більярди, а також усім відомі шашки, шахи та нарди дозволять не тільки цікаво, а й з величезною користю провести свій час.

Натольні ігри вчать Вашу дитину основам рахунку, розвивають аналітичні здібності дитини, комунікативні навички. Ігровий азарт і бажання перемогти позитивно впливають на розвиток цілеспрямованості, винахідливості та кмітливості. Також у нас Ви можете купити настільні ігри ходилки-бродилки, які сподобаються діткам младше за віком, а ще дидактичні ігри, стратегії та настільний морський бій, упакований в дві окремі валізки. Величезний вибір дитячих іграшок в нашому інтернет-магазині і прийнятні ціни дозволять Вам швидко, недорого і дуже комфортно замовити і отримати все, що Ви виберете на сторінках нашого сайту. Наша компанія оформляє доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Миколаїв, Запоріжжя та інші міста України.