рус.  

Мольберти

Всего товаров: 45

Вибір дитячої дошки для малювання.

Дитячі дошки для малювання дозволять Вашій дитині висловлювати свої думки не тільки через слова, а й через образи, які маля може передати графічним способом. Адже що таке малювання для дитини? В першу чергу - це творчий процес, що сприяє самовираженню його особистості, зображенню того, як він бачить навколишній світ і людей у ​​ньому, під час якого найчастіше можуть страждати мамині улюблені шпалери або поверхні підвіконня, пральної машини або холодильника.

Але так як саме цей процес, дозволяє дитині розкритися творчо і емоційно, не лаяти ж його за це. Адже таким чином можна відбити у дитинчати натхнення і бажання займатися таким важливим процесом, який сприяє становленню особистості в цілому.

Щоб такого не сталося поясніть маляті, на чому малювати варто, а на чому ні. Намагайтеся забезпечити дитину необхідним реквізитом, який до того ж може стати ще й відмінним елементом декору дитячої кімнати. Ви можете спеціально для дитини купити дошку для малювання в нашому інтернет-магазині Toys, трохи поблукавши по сторінках нашого сайту, де такі дошки представлені у великому розмаїтті і за досить приємними цінами. Ігрова дошка для малювання допоможе розвинути дитині образне і креативне мислення, навчитися не діяти згідно з зазначеними стандартами, які можуть призвести до несподіваних, але дуже приємних результатів і відкриттів, фантазію і уяву.

Так можна розрізнити дошки дитячі для малювання настінні, дошки-мольберти, магнітні та дерев'яні дошки, які виконані з натуральних матеріалів і мають спеціальне покриття для малювання крейдою і спеціальними маркерами на водній основі. У комплект Ви можете купити малюкові вироби з пластмаси, які володіють магнітними властивостями і різноманітними комплектуючими у вигляді літер, цифр, фломастерів, які стираються. Такі магніти знадобляться дитині, якщо в неї буде двостороння магнітна дошка для малювання, яка може бути оснащена рахівницею, печатками або спеціальними підставками і стаканчиками для маркерів. На магнітній дошці Ви з дитиною зможете вивчати алфавіт, розвішувати різноманітні нагадувалки, вивчати цифри і навіть влаштовувати магнітний театр.

Дошка для малювання крейдою - це дуже корисна покупка, якщо у Вас підростає машеньких школяр. До того же, ми зможемо швидко доставити Ваше замовлення у Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.