рус.  

Лото

Всего товаров: 24

Лото - настільна гра для всієї родини!

Мало хто не знайомий з традиційною грою під назвою лото. Вперше вона з'явилася в Італії в XVI столітті, а через три століття ця захоплююча настільна гра перебралася до нас, завойовуючи популярність серед дітей та їх батьків. Зараз можна знайти багато її різновидів, але все ж однією з найпопулярніших залишається класичне лото зі справжніми дерев'яними пронумерованими діжечками в полотняному мішечку.

Правила такої гри дуже прості і не потребують особливих навичок, але при цьому гравець повинен бути дуже уважний і швидкий. Кожному гравцеві видається картка, на якій розташовані цифри в довільному порядку. Ведучий по черзі дістає з мішка діжки з цифрами і називає їх. У кого на картці є таке число, той забирає бочку собі. Перемагає той, хто швидше закриє усі числа на своїй картці.

Для зовсім маленьких діток в інтернет-магазині Toys Ви завжди можете купити дитяче лото в картинках. Граючи в таке лото для дітей, малюк буде знайомиться з навколишнім світом, вивчати алфавіт або основи рахунку. Кроха знайде на різнокольорових картинках різних тварин, овочі, фрукти або своїх улюблених персонажів із дитячих мультиплікаційних фільмів. Більш складні варіанти дитячого лото дозволяють діткам старшого віку вчити іноземні мови шляхом знаходження збігів у словах і на картках.

Граючи в лото дитина розширить своє уявлення про предмети навколишнього світу, закріпить знання про величину, форми і кольори різних предметів, що в свою чергу збагатить її словниковий запас і допоможе в розвитку мови. Дитяче лото розвиває зосередженість, кмітливість, спостережливість, увагу, наочно-образне мислення, дрібну моторику рук, а також вчить дітей грати в колективі. Така розвиваюча настільна гра сподобається Вам і Вашому чаду і ви з задоволенням будете грати в лото всією сім'єю.

Ми постаралися зробити ціни в нашому магазині іграшок максимально доступними для наших покупців. Крім того, ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя та інші міста України.