рус.  

Дитячі стратегічні ігри

Всего товаров: 36

Усі найкращі стратегії на нашому сайті!

Дитячими психологами було давно доведено, що настільні логічні та стратегічні настільні ігри благотворно впливають на розвиток абстрактного мислення, логіки, пам'яті, а також стимулюють дитину до побудови своїх дій більш обдумано з дотриманням покроковості. Такі ігри стратегії або військові стратегічні ігри в деякому роді заспокоюють дітей, даючи можливість посидіти і подумати над ходом гри, а ще дозволяючи їм отримати розумове навантаження крім фізичного.

Найяскравішим прикладом стратегічної настільної гри є хрестики-нулики. Адже граючи з другом, малюк повинен не тільки прораховувати свої ходи, але і передбачувані ходи свого супротивника.

У наш час з'явилося безліч ігор, які можна віднести до розряду стратегій. Це і всім відомий «Ерудит», в якому необхідно складати із заданих літер слова в певному порядку, і військова стратегія «Морський бій», де кожен розрахований постріл веде до перемоги. Не менш цікава гра «Мафія», яка з'явилася зовсім недавно, але вже встигла завоювати популярність серед дітей і дорослих. А ще зверніть свою увагу на всім відомий Кубик Рубіка, складаючи який малюк буде розвивати не тільки логічне і просторове мислення, а й дрібну моторику рук. Навіть така рухлива і активна забава як «Твістер» теж несе в собі задатки покрокової стратегії.

У ході таких настільних стратегічних ігор дитині необхідно проводити аналіз своїх дій і дій інших гравців, що згодом допоможе йому приймати правильні рішення. Такі ігри допоможуть не тільки провести з користю вільний час, а й відпочити, отримавши заряд позитивних емоцій.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви завжди зможете купити стратегічну гру, яка припаде до душі Вашій дитині. Карапуз разом зі своїми друзями влаштує веселе змагання, в якому переможе найрозумніший і кмітливіший. Стратегія і тактика можуть стати сильною стороною характеру Вашої дитини! Ми намагаємося підтримувати розумні ціни на нашому сайті, а також пропонуємо Вам скористатися доставкою в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Одесу та інші міста України.