рус.  

Іграшкові пістолети

Всего товаров: 116

Який дитячий пістолет купити сину?

Іграшкові пістолети для хлопчиків - найголовніша зброя дитинства. Кожен хлопчина з малих літ здатний зробити собі пістолет з чого завгодно, будь-то складена навпіл лялька своєї сестри або ж звичайний сухий деревний сучок.

Щоб правильно сформувати в маленького хлопчика чоловічий характер і наочно пояснити, в яких випадках і для чого застосовується зброя, йому варто купити дитячий пістолет, який відповідає його віку. Ви навіть не здивуєтеся тому факту, що малюк сам потягнеться за такою іграшкою, адже у хлопчаків на підсвідомому рівні закладений потяг до гри з різними видами зброї, яка залишається з ними протягом усього життя. Можливо, це пов'язано з переглядом фільмів-бойовиків, а можливо з сучасними комп'ютерними іграми. Але навіть діти, чиї батьки, не дозволяють їм дивитися телевізор або грати в комп'ютерні ігри, виявляють бажання взяти в руки іграшковий пістолет або дитячий автомат.

На просторах нашого інтернет-магазину Toys Ви знайдете різні варіації дитячих іграшок-пістолетів, це:

 • Пістолети-тріскачки
 • Пістолети повітряні
 • Пістолети з кульками
 • Пістолети музичні
 • Пістолети з м'якими снарядами
 • Дитячі револьвери
 • Дитячі пістолети з присосками
 • Пістолети з пістонами
 • Пістони
 • Кульки
 • Набори військових аксесуарів

Маленькому хлопчикові більше підійде пістолет музичний для дітей або іграшковий пістолет-тріскачка. Іграшки такого плану нічим не стріляють, але зате видають дуже переконливі звуки і блимають купою різнокольорових лампочок, чого цілком достатньо для дитячої уяви. Непосиді трохи старше за віком можна купити пістолет з кульками, який по-справжньому стріляє цими круглими пластмасовими горошинами. Такий пістолет, як правило, має залізний корпус для більшої значності. З такою зброєю малюк буде почувати себе справжнім воїном! Для зовсім дорослих хлопців, які здатні слідувати техніці безпеки, можна купити револьвер з пістонами за приємною ціною. Пістони вибухають, як міні-петарди, з гучними хлопками і випускають у повітря дим, що зробить гру дітлахів дуже реалістичною. А влітку синочкові можна купити водний пістолет, який послужить і зброєю, і рятівною паличкою-виручалочкою від літньої спеки. Широкий асортимент водної зброї, серед якої є як прості водяні пістолети і помпові іграшки, так і величезні іграшкові бластери з великим запасом води, гарантує, що для Вашої дитини точно знайдеться щось до душі.

Перед грою з пістолетом, поясніть малюкові правила техніки безпеки, після чого дитина зможе приступити до освоєння техніки стрільби. А щоб забава була не тільки цікавою, але й навчала чіткості і влучності, можна купити мішені, по яких потрібно буде навчитися потрапляти.

Наш магазин буде радий оформити для Вас доставку у Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя та інші міста України в найкоротші терміни.