рус.  

Дитячі арбалети

Всего товаров: 7

Як вибрати дитячий арбалет?

Дитячі арбалети - це прекрасна альтернатива комп'ютерним іграм в літній час для проведення активного відпочинку на свіжому повітрі. Адже так багато різних мультиків і дитячих казок розповідають маленьким діткам про лицарів, про пригоди Робін Гуда, і навіть про всім відому Попелюшку з казки «Три горішка для Попелюшки», в якій вона влучно стріляла з арбалета.

Щоб зацікавити свого малюка активними прогулянками і допомогти йому в розвитку дитячої фантазії, ми пропонуємо Вам купити іграшковий арбалет. І що найголовніше, саме дитячі арбалети роблять гру абсолютно безпечною для дитини, так як стріли виготовляються зі спеціальними присосками, які при цьому дуже легко кріплять стрілу до мішені. А для маленьких діток краще купити дитячий арбалет з поролоновими м'ячиками, при цьому ігровий процес буде абсолютно безпечним і для Вашого карапуза і для оточуючих.

У нашому інтернет-магазині Toys можна також знайти дитячий арбалет з лазерним прицілом, який допоможе маленькому лучникові найбільш точно визначати мету, дозволяючи малюкові відчути себе героєм військового походу або просто справжнім мисливцем. До того ж, наші ціни Вас приємно здивують. А розвиток при такій грі окоміру, влучності і чіткості рухів стане в нагоді дитині в майбутньому і посприяє придбанню гарної фізичної форми, адже заняття будь-яким видом спорту - це гарант міцного здоров'я.

Деякі іграшкові арбалети для дітей випускаються з цікавим військовим комплектом, дитячим біноклем або сагайдаком з додатковими снарядами, який при цьому можна вішати за плечі. А ще Вашого хлопчика поза всяких сумнівів порадують арбалети для дітей з принтами улюблених мультгероїв - Спайдермена і Літачків. Коли дитина грає в сюжетно-рольову гру, вона розвиває в собі комунікативні здібності, соціально адаптується в середовищі своїх однолітків і розкриває творчий потенціал. Адже будь-яка сюжетно-рольова гра - це перевтілення, яке допомагає дитині відчувати себе впевненіше і виводить його соціальний тип на золоту середину між екстравертом і інтровертом. Купуючи дитині іграшковий арбалет враховуйте те, що присоски кріпляться тільки до слизької або глянсової поверхні, тому стріляти з нього в дерева, цегляні стіни або шпалери - немає абсолютно ніякого сенсу.

Наш магазин буде радий оформити для Вас доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.