рус.  

Надувні м'ячі

Всего товаров: 8

Надувний м'яч - куди його можна з собою взяти?

У спекотну літню пору так приємно опинитися на березі озера, річки чи моря в приємній компанії. Коли лежати на теплому пляжі стане зовсім нудно, можна порадувати себе активними іграми з м'ячем. Для цього чудово підійдуть надувні м'ячі, купити які Ви можете у нас в інтернет-магазині Toys за найнижчою ціною. Виберіть такий надувний м'яч для дітей, який Вам більше сподобається:

  • М'яч Hello Kitty
  • М'ячі з героями
  • М'яч з малюнками
  • М'яч Лалапупсі
  • Надувний м'яч Intex
  • Великі надувні м'ячі

Яскраве сонце і прохолодний вітерець означає звісно ж купання і веселощі. Якщо Ваш малюк ще не дуже впевнено плаває, дитячий м'ячик можна сміливо використовувати як допоміжне пристосування в навчанні плаванню. Адже що може бути краще, ніж самостійно пірнати і плавати, пізнаючи підводний світ і отримуючи при цьому масу задоволення.

У вільний час на свіжому повітрі стане ще цікавіше, якщо влаштувати невелике змагання по грі в поло, пляжний волейбол або футбол. Якщо Ви вибралися всією сім'єю, то Вам навіть не потрібно шукати гравців для своєї команди - всі вже зібралися. Це також відмінний привід завести нові знайомства або навіть знайти кілька друзів.

Пляжний м'яч з героями улюблених мультиків, наприклад, «Ну, постривай!», «Смурфіки», «Тачки», «Маша і Ведмідь» та багатьох інших стане ідеальним подарунком для Вашого малюка напередодні захоплюючої поїздки на море або звичайною вилазки до річки. Тепер у дитини буде не тільки іграшка, яка не втрачає своєї актуальності, а й засіб для активного виду відпочинку.

Чудовий відпочинок на природі може стати не тільки веселим, але і розвиваючим. Вам нічого не варто посадити свого малюка або кілька діток в гурток і просто катати надувний м'ячик.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!