рус.  

Надувні іграшки

Всего товаров: 20

Дитячі надувні іграшки для плавання в літні канікули!

Саме влітку так багато розваг для маленьких діток, і одним з найпопулярніших є відпочинок на березі річки чи моря. Але потрібно завчасно подбати про те, щоб маленька дитина не занудьгувала, а навіть навпаки, провела час з веселощами і користю. Тому ми пропонуємо вам вибрати і купити надувну іграшку, яка так легко переноситься і так легко надимається, перетворюючись на справжнью тваринку з мультиків.

Такі іграшки допомагають не тільки збільшити кругозір юного натураліста, але і з користю провести час у воді, при тому, що матусі можна не хвилюватися. Якщо її дитина поки не вміє плавати - вона обов'язково навчиться за допомогою плаваючих надувних іграшок у формі звіряток і мультгероїв. Надувна акула або надувний дельфін, надувна качечка або надувний морський котик, або будь-яка інша надувна тварина дозволяють малюкові відчувати себе більш впевнено на воді. Адже саме така надувна іграшка допомагає дитинчаті триматися на воді. Такі іграшки дозволяють майбутньому пловцю боротися з різними жахами, пов'язаними з водою, адже цей великий надувний звір абсолютно нешкідливий і сам вміє плавати, що надихає на досягнення і дитинку.

Але не тільки влітку можуть знадобитися різні надувні іграшки. Якщо сама надувна іграшка маленька, то її завжди можна взяти з собою у ванну і розігрувати різні ситуації з життя морських мешканців. А великі надувні іграшки зможуть стати прекрасним аксесуаром для сімейних фотозйомок. А ще, на великому надувному крокодилі дитина може плавати, як на надувному матраці.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!