рус.  

Навчальна азбука для дітей

Всего товаров: 30

Які іграшки допоможуть вивчити абетку дитині?

Навчальна абетка для дітей - початкова ступінь дошкільного розвитку, яка дуже важлива для будь-якої дитини. До того ж, навчання в ігровій манері ніколи не буває нудним, тому карапуз крім знань отримає величезне задоволення від пізнавання літер алфавіту одна за однією. У нашому інтернет-магазині Toys є найрізноманітніші навчальні ігри, азбука серед них - найпопулярніша розвиваюча забава, будь вона у вигляді книжки, кубиків або магнітних літер.

Отже, підійшов час малюкові готуватися до навчання в школі, але Ви не знаєте з чого почати? Все дуже просто, почніть з абетки, яка є набором голосних і приголосних букв, з певним звучанням яких спершу складаються склади, а далі і слова. Щоб зацікавити дитину в процесі навчання, вкрай важливо пам'ятати, що навчальні азбуки повинні бути яскравими, цікавими і незвичайними, а значить мотивуючими. Адже саме в ігровій формі, малюкові буде набагато легше і простіше впоратися з отриманим обсягом інформації і, що важливо, без втрати інтересу до навчального процесу. У наш час абетки для дітей, можуть похвалитися не тільки різноманітністю видів і форм, а й матеріалами виготовлення: текстилем, полімерами і деревом. Купити дитячі абетки в нашому інтернет магазині можна не виходячи з дому, що дуже зручно для молодих мам, які цінують свій вільний час. Отже, хотілося б ближче розглянути представлені на нашому сайті повчальні абетки для дітей, розділивши їх на категорії.

  • Дитячі електронні абетки
  • Магнітні абетки з дошкою і без
  • Абетки-кубики
  • Абетки-пазли
  • Абетки-алфавіти
  • Дитячі абетки-картинки
  • Дерев'яні іграшки-алфавіти (вкладиші)
  • Інтерактивні іграшки з абеткою

Якщо оточити дитину такими розвиваючими іграшками, то процес підготовки до школи стане легким і буде швидко просуватися, доставляючи задоволення не тільки дитині, а й Вам. Адже багато наборів для навчання, таких як навчальна гра для дітей «Абетка», містять не тільки букви алфавіту, а й цифри, за допомогою яких малюк зможе освоїти назви цифр і знаків, а також арифметику просто граючись. Поступово вивчивши українську абетку, дитина зможе приступити до пізнання і складання слів і речень. А наш магазин оформить Вам доставку в будь-яке місто України, будь-то Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса чи Львів!