рус.  

Доміно

Всего товаров: 38

Настільна гра доміно - розвиваємо мислення дитини!

Настільна гра доміно - прекрасна розвага для всієї родини. Починати грати в неї дитина може вже десь з двох років. Поки дитина не доросла до класичного варіанту цієї захоплюючої гри, можна купити доміно для малюків. Воно барвисте і різнокольорове, до того ж відмінно допоможе в розвитку Вашого малюка. Дитяче доміно розвиває пам'ять, мову, наочно-образне мислення, увагу, вміння грати за правилами і з противником. Грати в доміно для дітей буже просто: гравцям роздають картки з різними зображеннями. Починає той, у кого дубль - однакове зображення на обох сторонах або більша кількість дублів. Інший гравець з будь-якого боку приставляє картку з тією ж картинкою, і так по черзі. Якщо у дитини немає потрібної картинки, він бере собі ще одну з решти, поки не знайде необхідну. Перемагає той, хто першим викладе на стіл всі картки з картинками. Зовсім маленькі дітки можливо не відразу розберуться в правилах. Вони можуть просто розглядати картинки і вивчати, що на них намальовано або будувати що-небудь з доміно.

Гра доміно для маленьких дітей від класичної відрізняється в першу чергу тим, що замість крапок на кістках присутні зображення геометричних фігур різного кольору, овочі і фрукти, цифри, улюблені персонажі дитячих мультфільмів, іграшки або тварини. Це допомагає малюкові легше орієнтуватися, і перетворює гру в захоплюючий навчальний процес, адже карапуз повинен знайти однакові картинки і викласти їх на стіл.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати доміно, виконане з різних матеріалів, починаючи від класичного пластикового з кістками і закінчуючи грою з картонними картками або грою з натуральної деревини, покритої харчовим лаком. Така іграшка є екологічно чистою і найкраще підійде для ігор малюків, адже дітки просто обожнюють все тягнути в рот і пробувати на зуб, тому матеріал виробу повинен бути максимально безпечним для здоров'я. На нашому сайті є також оригінальна варіація доміно - Триміно. У такій настільній грі гральні «кістки» виглядають у вигляді трикутників, тому мають не дві сторони з цифрами, а три. Власне, тому гра і має таку назву.

Вибирайте той варіант доміно для дітей, який найбільш підходить саме Вашій дитині. А ще, можна купити кілька наборів цієї чудесної гри за вигідною ціною для того, щоб грати всією родиною! Наш інтернет-магазин іграшок завжди рясніє різноманітними акціями та знижками, в які часто потрапляють настільні ігри як для дітей, так і для в дорослих. Як тільки Ви оформили замовлення, наша команда привітних менеджерів оформить Вам доставку в будь-яке місто України, будь-то Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв чи Одеса!