рус.  

Ігрові фігурки

Ігрові набори купити не складно, в нас це дуже легко!

Напевно, Ви встигли помітити, що наш сайт просто рясніє асортиментом абсолютно різноманітних іграшок, дитячих пристроїв, предметів догляду та гігієни, а ще великою кількістю зручних пристосувань для побуту і життя малюка? В категорії «Ігрові фігурки», як в окремому розділі, зібрані іграшки-набори з різноманітними персонажами: солдатики, лицарі, пірати, трансформери, дитячі роботи і навіть фігурки героїв мультиплікаційних фільмів, казок і комп'ютерних ігор! Що казати - справжній рай для хлопчиська!

Іграшкові солдатики - найпопулярніша гра серед наших тат і дідусів! Адже чоловіків завжди тягне до військової тематики, вона символізує мужність і відкриває у хлопчаків якості захисників і розвиває хоробрість. Набір солдатиків дасть хлопчиську можливість розігрувати військові сценки прямо на підлозі у себе в кімнаті, розвиваючи в процесі гри свою фантазію. Підібрати і купити солдатики Ви можете в категорії «Солдатики».

Як же ми не розглянемо ігри, лицарі яких підкорюють серця хлопчиків сильніше всяких солдатів і поліцейських сучасного світу? Герої фігурки-лицарі продаються в компактних наборах і призначені не тільки для простих розваг, але і для настільних ігор. Для цього синові необхідно купити акрилові фарби для розфарбовування ігрових фігурок! Жваві лицарі, купити яких можна в однойменній категорії, будуть сильніше розбурхувати фантазію дитини!

Змагатися в романтичності і таємничості з дитячими лицарями можуть тільки набори піратів! Фігурки піратів обов'язково налаштують Вашого шибеника на грайливий лад і відкриють двері в країну корабельних аварій, сирен і островів скарбів! Ігри-пірати для дітей іноді продаються в комплекті з кораблями або набором декорацій, щоб карапуз міг організувати ігрову обстановку і розігрувати якийсь сюжет. Якщо малюк зацікавився тим, як же виглядає справжній пірат, купити такого і ще оберемок його корабельних друзів можна в категорії «Фігурки піратів».

Звичайно ж, у наш час найпопулярніші серед хлопців - іграшкові трансформери! Ігри-трансформери поєднують у собі дві пристрасті малого чоловіка - трансформера і автомобіль. Дитячі трансформери спеціально виконані так, щоб їх можна було розбирати і збирати в повноцінну рухливу іграшкову машинку! На нашому сайті є найрізноманітніші дитячі трансформери, купити їх можна легко і швидко, натисканням однієї кнопки!

Справжнє диво для хлопчика - іграшковий робот, який підпорядковується голосовим командам, має світлові і звукові ефекти, вміє ходити і рухати маніпуляторами і головою. Дитячі ігри-роботи, за рахунок своєї багатофункціональності, не перестають розпалювати інтерес у дітлахів, така крута дитяча іграшка ніколи не набридне! Купити іграшкового робота потрібно кожному хлопчикові, це абсолютно приголомшливий друг для маленького хлопчини!

Остання категорія в цьому розділі - ігрові фігурки персонажів і героїв мультиків, казок, фільмів, ігор, книжок та багато чого іншого. Купити фігурки дитині можна в будь-якому віці, як для колекції, так і для сюжетних ігор.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!