рус.  

Іграшки для візочків та автокрісел

Всего товаров: 26

Навіщо потрібні Аксесуари для дитячого транспорту?

Аксесуари для дитячого транспорту являють собою в основному брязкальця-розтяжки, які кріпляться на обидві стінки колясочки і весь час висять перед поглядом карапуза, побрязкуючи, потріскуючи і привертаючи увагу. В нашому величезному інтернет-магазині Toys, Вашій увазі представлені іграшки на коляску, купити які можна навіть перед народженням малюка по приємній ціні, адже вони знадобляться Вам в будь-якому випадку. Якщо таку дитячу іграшку повісити на лежачу коляску, то Ваш малюк буде весь час намагатися дотягнутися до барвистих фігурок, тим самим тренуючи і зміцнюючи свої м'язи, а також формуючи кисть і хапальні навички. Таку брязкальце-розтяжку потрібно вішати в тому місці, де немовля буде вільно зачіпати її ніжками, таким чином кумедна та дзвінка штучка буде весь час перемикати увагу Вашого немовляти, якщо той захоче повередувати.

Брязкальця - найважливіша, найперша сходинка розвитку Вашого малюка, адже саме за допомогою брязкалець дитина набуває базові навички і розвиває основні якості. Кожен вид дитячих брязкалець має різний вплив на карапуза і призначений для різних цілей, але всі вони розвивають колірне і звукове сприйняття, дрібну моторику ручок, вчать розрізняти форму і кольори, формують пізнавальний навик і відмінно відволікають увагу малечі.

Існують також брязкальця-підвіски, які вішаються, в основному, на сидячу коляску, а точніше на відкидний тент, щоб іграшка для дітей весь час була на рівні обличчя малюка. Такі підвіски зазвичай роблять у вигляді якої-небудь тварини чи забавної звіра, якого вигадає Ваша дитинка. Вони бувають абсолютно різні: м'які і плюшеві, або ж пластмасові. Іграшки-підвіски виконані з різнокольорових матеріалів, які різні за фактурою. Вставки, що шарудять, масажні елементи, гризунки і забавні колечка - все це захопить Вашого малюка, а заодно розвине його сенсорне сприйняття. До такої іграшкового звіра дитинка теж буде тягнутися, зміцнюючи свої м'язи.

А ще є дитячі навчальні рулі, які встановлюються на сидячу коляску або на велосипед колясочного типу і дають малюкові відчуття повного управління. Таке кермо може мати багато звукових і світлових ефектів, а також багато різних кнопочок, які будуть розвивати тактильне сприйняття Вашого немовляти.

Після оформлення покупки у нас діє така послуга, як доставка в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!