рус.  

Шиття і в'язання

Всего товаров: 56

Найкращий подарунок доньці - це набір для шиття!

Звичайно ж, кожна жінка в побуті постійно використовує нитку з голкою, то гудзик пришити, то штани підшити, або пошити різні предмети декору. І звичайно ж, будь-яка маленька дівчинка хоче бути схожою на свою маму. Але як правильно привчити дитину до рукоділля, при цьому захистити її від різних побутових травм? Це дуже просто здійснити, потрібно купити набір для шиття, який призначений саме для діток, причому з раннього віку. Адже в основному в дитячі набори для шиття входять заготовки, які не потрібно вирізати, а спеціальна голка зроблена з пластику, таким чином, Ви можете бути спокійним за свою маленьку принцесу.

Створюючи різні предмети творчості за допомогою спеціальних наборів з фетру Ви зможете більше зблизитися зі своєю донькою, допомагаючи їй у такому делікатному процесі, дізнатися її краще і знайти з нею спільну мову. При цьому, за допомогою наборів для шиття іграшок, Ви покажете своїй дитині, що іграшки можна купувати не тільки готовими, але і створити їх своїми руками. Треба тільки дати трохи свободи дитячій фантазії і уяві.

Ну і звичайно ж, для будь-якої дівчинки, найулюбленішою іграшкою є лялька, з цього за допомогою спеціального набору для шиття ляльки малятко зможе створити своїми руками яскраву і барвисту м'яку іграшку. Для дому зможе створити прихватку або тапочки з фетру, а для себе особисто будь-яка модниця з радістю візьметься за пошиття різних аксесуарів, таких як дитяча сумочка, пенал для олівців і ручок або чохол для дитячого мобільного телефону.

І пам'ятайте, що набори для шиття підходять не тільки для дівчаток, але і для хлопчиків, просто потрібно вибрати правильну тематику, адже хлопчаки теж люблять м'які іграшки, і так само користуються пеналами, і звичайно ж, дуже важливо, щоб і хлопчисько знав, як правильно користуватися голкою з ниткою.

Наш інтернет-магазин Toys надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!