(050) 353-42-88
рус.  

Каркасні басейни

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Куди встановлювати каркасні басейни?

Для початку треба зрозуміти, чим каркасні басейни відрізняються від надувних. Їх головний плюс в тому, що саме каркасний басейн складніше пошкодити. Адже він зроблений з більш міцного вінілу і не містить надувних елементів, тому при проведенні часу в ньому можна не бояться проколоти його. По-друге, такі басейни зазвичай мають великі розміри, а це означає підійде для всіх членів сім'ї. Ну і нарешті найголовніше, за рахунок каркаса, такий басейн більш стійкий, тим самим годі й вигадувати методи його фіксації і не боятися, що він може зрушитися під впливом вітру.

Придбати каркасний басейн можна в нашому інтернет-магазині Toys за дуже приємною ціною, на будь-який смак і будь-які вимоги залежно від плануємої кількості людей, які будуть в ньому проводити час. У такому басейні дуже легко займатися плавальною гімнастикою зі своїм малюком, яка так потрібна для правильного розвитку вестибулярного апарату і правильного формування дитячого хребта. Адже починати заняття плаванням можна з самого народження дитини. Адже каркасний басейн досить великого розміру, матуся спокійно може в нього залізти, щоб допомагати своєму маленькому плавцю відпрацьовувати плавальні рухи.

І ще одним великим плюсом на користь того, щоб купити саме каркасний басейн є те, що нема необхідності докуповувати для нього додаткові аксесуари. Каркасний басейн вже готовий до використання, Вам потрібно тільки зібрати його, встановити і вуа-ля! Сімейний відпочинок в теплу літню погоду під сонечком Вам забезпечений. Дітки будуть весело плескатися, а батьки - віпочивати та плавати.

Ми оформимо Вам доставку до Києва, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!