рус.  

Нарукавники для плавання

Всего товаров: 10

Навіщо дітям нарукавники для плавання?

Навіщо дітям потрібні надувні нарукавники? Все дуже просто, коли дитина підросла і вже прекрасно тримається на воді за допомогою надувного кола або надувної подушки або навіть надувного жилета, але плавати самостійно ще не навчилася і потрібно якось привчати її, то саме нарукавники допоможуть перейти на наступний етап. Саме нарукавники захистять маленького плавця від небезпеки води, надійно утримуючи його на поверхні, при цьому малюк зможе розвивати правильні плавальні рухи ніжками і тулубом, навчиться правильно тримати голову так, щоб не напитися води.

Таким чином, дитина розвиває коректний вестибулярний апарат і дитячий хребет, при цьому абсолютно впевнено почувається на воді, плескочн ніжками та рученятами. А матуся зможе спокійно трохи позасмагати в той час, як дитина захоплена плаванням.

Що краще: коло для плавання або нарукавники для плавання?

Як що так подивитися, то дитячі нарукавники дуже прості в експлуатації, в здутому вигляді вони займають зовсім мало місця, тому з легкістю помістяться в маленькій пляжній сумочці дитинки, малюк навіть самостійно зможе їх надмухати і зробити заплив. А яскраві принти із зображенням різних тварин і мультгероев допоможуть малюкові проявити свій власний смак і почуття стилю.

Коли Ви будете впевнені в тому, що вже прийшов час придбати нарукавники для плавання для свого путуна, перше і найважливіше, на що варто звернути особливу увагу - це розмір. Адже дуже важливо, щоб нарукавник добре сидів на дитячій ручці, при цьому не перетискаючи її, але й не зісковзував при першій же можливості.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!