рус.  

Скейтборди

Всего товаров: 47

Як вибрати скейтборд і не помилитися?

Усі батьки рано чи пізно стикаються з надмірним захопленням своєї дитини телебаченням, інтернетом і різними комп'ютерними іграми. При цьому бажання проводити вільний час поза своєї кімнати разом з друзями у дворі зводиться до мінімуму. Внаслідок цього, у багатьох хлопців виникають проблеми на зразок сколіозу через неправильне сидіння, погіршується зір, і виникають інші неприємні наслідки нестачі фізичних навантажень.

Кожен з нас повинен розуміти, що мало заборонити дитині комп'ютер, її потрібно також долучити до якого-небудь активного виду спорту чи відпочинку. Якщо Ваш вибір припав на скейти, то ми будемо раді допомогти Вам з вибором відповідної моделі. Звичайно, кожен скейтборд відрізняється не тільки ціною, але й стильним оформленням, оригінальним дизайном, а також матеріалом виготовлення. Це дає велику волю вибору для найвибагливішого покупця будь-якої статі.

На віртуальних полицях нашого сайту Ви можете зустріти скейтборди, які виконані як з декількох шарів спресованої деревини, так і зроблені з міцних полімерних матеріалів. Є моделі зі спеціальними покриттями або шкіркою, що створюють найкращі умови для виконання різних вивертів.

Перед тим, як купувати скейтборд визначте, для якої вікової групи він призначений. Скейти з укороченою декою (дошкою), а значить більш легкі, підходять для хлопців до 10 років. Найчастіше через менший розмір коліс підшипники обертаються набагато повільніше. Це не дозволяє скейту розвивати великі швидкості. Але ми все-одно не радимо залишати малюка без батьківського нагляду.

Діти старше 10 років будуть впевнено почувати себе на скейтборді повноцінного розміру. Вибирайте колеса середнього діаметра (50 мм) з м'якого матеріалу. На них дитині простіше практикуватися, а після можна замінити колеса іншими, не змінюючи сам скейт. Можна забезпечити своїй дитині ще більшу безпеку під час процесу навчання. Для цього достатньо придбати захист для катання у вигляді налокітників, наколінників, рукавичок та шолома для голови.

Сподіваємося, що ми докладно відповіли на запитання «Як вибрати скейтборд?» І Ви зможете підібрати відповідний для Вашого малюка в інтернет-магазині Toys. Купити скейти з доставкою в Київ, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Одесу, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України можна заповнивши коротку анкету зі своїми даними.