рус.  

Дитячі ігрові комплекси, намети

Всего товаров: 133

Дитячі намети будиночки: вибираємо правильно!

Дитячі намети-будиночки стануть відмінним придбанням для будь-якого малюка! Адже всі діти, не дивлячись на те, чи є у них своя особиста кімната чи ні, люблять куди-небудь ховатися, наприклад влаштовуючи собі маленький будиночок під столом, завісивши бічні частини покривалом. Така потреба у дітей пояснюється психологами бажанням свого особистого простору, щоб маля ніхто не міг там знайти, і дитина могла зайнятися своїми справами або просто поміркувати на хвилюючі його теми. Виходом з такої ситуації стануть різноманітні дитячі намети, які Ви можете подивитися в цій категорії. Такий дивний намет для дітей, до того ж, можна прихопити з собою, коли Ви всією сім'єю відправляєтеся на дачу або на пляж, де вона стане відмінним особистим притулком або укриттям від гарячих промінчиків літнього сонця.

У нашому інтернет-магагзіне Toys Ви можете купити дитячий намет не тільки у формі будиночка, але й у формі різноманітних тварин, а також подвійний намет з переходом. З таким подарунком Ваша дітвора може більше не будувати халабуди, адже намет надасть дітлахам надійне укриття і подарує прекрасне місце для гри.

Як скласти дитячий намет?

Намети легко складаються і розкладаються, варто тільки витягнути їх із спеціального чохла. У них немає гострих кутів або будь-яких інших небезпечних предметів. Єдине про що потрібно потурбуватися, це про фіксацію на відкритому просторі, щоб вітер не відніс її геть. Конструкція розпірок і натягнутої на на них тканини настільки проста, що зі збиранням і розбиранням впорається навіть сам малюк! М'які стрижні зроблені цільно з полімерного матеріалу, котрий дуже гнучкий, тому Ви можете не турбуватися про те, що якась частина розпірки від'єднається і проткне тканину. Для того, щоб скласти будь-який дитячий намет, маляті достатньо всього-лише докласти невелике зусилля і зігнути її в цифру «8» або в кільце.

Різні забарвлення і розміри наметів для дітей дозволять вам вибрати виріб з акцентом на вимоги і смаки Вашого малюка. Так наприклад, в нашому інтернет магазині Toys Ви можете купити дитячий намет для дівчаток або окремо для хлопчиків, для більш цікавих ігор підійде дитячий намет з тонелем, а для рольових ігор ви можете вибрати намет-фортецю.

У разі оформлення будь-якого замовлення ми зробимо Вам зручну доставку в Київ, Дніпропетровськ, Івано-Франківсь, Одесу, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.