рус.  

Дитячі велосипеди

Всего товаров: 30

Як вибрати дитячий велосипед дитині: правила покупки

Ніщо не зрівняється з першою самостійною поїздкою на велосипеді. Про це Вам скаже як дорослий, так і дитина. Саме тому усім батькам варто дуже уважно ставитися до вибору цього засобу пересування. Якщо Ви нарешті вирішили купити дитячий велосипед для свого карапуза, ми можемо підказати кілька тонкощів, які допоможуть зробити покупку простою, а задоволення від катання - безмежним.

В першу чергу, слід визначитися з віком дитини, якій підбирається велосипед. Залізний кінь повинен бути відповідним по росту і статурі. Наявність регулювання сидіння та керма дозволить уникнути ситуації, коли новенький велосипед за місяць стає малий. Для найменших діток від року до двох фахівці радять купувати триколісні велосипеди. Такі моделі часто продаються з батьківською ручкою та спеціальним бампером.

Від двох до чотирьох років для дитини підбирається велосипед з колесами 12". Крім того, не завадить установка балансувальних коліс, які регулюються по висоті.

Дитячий велосипед маюку від трьох до шести років має діаметр коліс 14 і 16 дюймів. Якщо діаметр 14" випускається не всіма виробниками, то 16 дюймів - це найпопулярніші дитячі велосипеди. До до п'яти років діти вже цілком впевнено тримаються верхи на велику, тому можна пробувати знімати по одному балансувальні колеса.

Велосипед для дітей з п'яти до дев'яти років має розмір коліс 20". Такі байки вже діляться на класи. Вони бувають гірські та прогулянкові. Гірські велосипеди для дітей вважаються більш універсальними, тому як наявність швидкостей дозволяє їх використовувати повсюдно. У той час як велосипед для прогулянок більше підійде для їзди по асфальтованих дорогах і паркових доріжках у місті.

Широкий вибір велосипедів в інтернет-магазині Toys дозволить підібрати бажаний подарунок як для хлопчика, так і для дівчинки. Ціна приємно здивує своєю доступністю, а доставка в Київ, Дніпропетровськ, Миколаїв, Харків, Запоріжжя та інші міста України зробить покупку ще приємніше.