(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Двоколісні велосипеди

Всего товаров: 81

5 причин чому Вашій дитині потрібен двоколісний велосипед!

Двоколісні велосипеди - найкращий засіб прищепити Вашому малюкові інтерес до активного і рухливого способу життя. У наш час розвинених технологій дуже складно зацікавити дітей чимось, крім комп'ютерних та електронних ігор. Задля такого засобу розваги характерний сидячий спосіб життя, що для дітей не дуже корисно.

Ось Вам і перша причина, чому Вам варто купити двоколісний велосипед від 3 років. Так Ви не тільки зацікавите дитину принадами активного відпочинку, але і поліпшите його здоров'я. Їзда на велосипеді є унікальним способом потренувати всі важливі групи м'язів, а також навчитися тримати рівновагу, поліпшити координацію рухів і кровообіг. А останньою причиною, але далеко не за важливістю, можна відзначити, що тренування навичок відбуваються, поки Ваш малюк бавиться з друзями.

Як вибрати якісний двоколісний велосипед?

В інтернет-магазині Toys Ви зможете знайти двоколісний велосипед на будь-який смак, тому що на нашому сайті представлені всі можливі моделі. Наприклад, двоколісні велосипеди для хлопчиків, оформлені в стилі улюблених мультиплікаційних фільмів і серіалів, великі, яскравих гарнюніх забарвлень, доповнені різними мужніми позначками на зразок блискавок. Також тут є красиві і витончені велосипеди для дівчаток, оформлені в яскравих або пастельних рожевих кольорах, устатковані квітами, кошенятами або принтами з різноманітними принцесами та іншими популярними героїнями мультфільмів.

Всі велосипеди для дітей мають додаткові аксесуари на зразок велосипедного дзвінка, дзеркала на кермо, а також додаткової пари коліс. Допоміжні колеса для велосипеда кріпляться до заднього колеса і потрібні для того, щоб малюк не падав в перший час, коли буде тільки вчитися перебиратися з триколісного дитячого велосипеда на двоколісний. За допомогою тих коліс дитина навчиться тримати рівновагу абсолютно безпечним і надійним способом.

Ціна на велосипед двоколісний варіюється залежно від комплектації, матеріалів і виробника. Ми здійснюємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.