рус.  

Залізна дорога та аксесуари

Всего товаров: 41

Дитяча залізниця поміститься на підлозі в кімнаті?

І хоч по місту ходять трамваї, але як же цікаво спостерігати саме за поїздами, які ніби-то під впливом чарів рухаються по чітко заданій траєкторії. Але як це відбувається, чому поїзд мчить саме по рейках, скільки людина може поміститися у вагоні, що ще може перевозити цей склад?

Щоб наочно показати і допомогти розібратися з таким нелегким процесом, пропонуємо Вам купити дитячу залізницю своєму малюкові. При виборі зверніть увагу, що принцип складання самого треку в усіх наборах практично однаковий, і відрізняється тільки розміром і рівнем складності проходження самого набору, так як це може бути кільцева залізниця, а може бути і «вісімка», і навіть з арками. А вагони і кабіна водія у всіх наборах відрізняється не тільки розміром або кольором, а й призначенням.

На полицях нашого інтернет-магазину Toys ви знайдете різдвяний поїзд, залізницю «Томас», військовий поїзд, що перевозить танки і вертольоти, класичні залізниці і в стилі «Вестерн». Тут малюк зможе знайти не тільки такі цікаві штуки, як гра «Залізниця», але і купу наборів з рейками, металеву і навіть дерев'яну залізницю! Різноманітність нашого асортименту і низькі ціни Вас приємно здивують і дадуть можливість купити дитячі іграшки заощадивши свої фінанси.

Спостерігаючи як поїзд рухається по кільцю або по вісімці, малюк несвідомо для себе починає розуміти, які закони фізики сприяють його руху, тим самим розширюючи свій кругозір, підвищуючи інтелектуальний рівень, при цьому розвивається абстрактне і логічне мислення, а також дитяча уява.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!